Ostatni tydzień rejestracji na Promo Show Professional

0

Nowa jakość na rynku reklamy czyli Promo Show Professional odbędzie się już 7-8 lutego w Novotel Centrum w Warszawie. Rejestracja online na to spotkanie (wyłącznie dla agencji reklamowych) trwa jeszcze tylko przez tydzień!

PSP to całkowicie nowa inicjatywa wśród wydarzeń branżowych pierwszego kwartału. Wydarzenie jest dedykowane wyłącznie przedstawicielom agencji reklamowych i firmom zajmującym się sprzedażą gadżetów oraz tekstyliów reklamowych. Event ma na celu stworzenie nowych warunków do budowania i podtrzymywania relacji na linii dostawcy-agencje.

Istotną wartość ma zamknięty charakter PSP. Na prezentację nowości Agencje zostały zaproszone do komfortowego Hotelu Novotel Warszawa Centrum – wszystko w kameralnej atmosferze ze strefą chill-out. Ukoronowaniem wydarzenia będzie wieczorna impreza Dostawców i Agencji w jednym z warszawskich klubów. Wszystko w celu budowania relacji i rozwijania biznesu. A więc, całej branży artykułów promocyjnych.

Lista wszystkich wystawców dostępna jest TUTAJ. Warto podkreślić, że część z nich całkowicie zrezygnowała z udziału w innych imprezach targowych w tym samym czasie. Są to m. in. taki firmy jak: COOKIE Słodycze Reklamowe, BK PRO, EXPEN, PF Concept, GUAPA Produkcja, Friends, Happy GiftsTOPPOINT czy Texet Poland.

Promo Show Professional odbędzie się 7-8 lutego 2018 r. w Warszawie w hotelu Novotel Centrum. Na wydarzenie obowiązuje obowiązkowa, bezpłatna rejestracja (tylko dla agencji reklamowych) – formularz rejestracji TUTAJ. Rejestracja trwa do 29 stycznia 2018 r.

OOH magazine jest koordynatorem wydarzenia.

www.psp2018.pl