Pachamama Eco Solutions sp.z.o.o: biodegradowalna scenografia rewolucjonizuje branżę

admin_cyber
02 lut 2024

Pachamama Eco Solutions sp.z.o.o. to innowacyjne podejście do scenografii, w zgodzie z naturą. Ich hasłem przewodnim jest projektowanie teraźniejszości, jednocześnie dbając o przyszłość.

 

Firmę scenograficzną Pachamama Eco Solutions sp.z.o.o. założyła Darinka Nedeljkovic, architektka pochodząca z Serbii. Zafascynowana ekologią i tworzeniem scenografii, postanowiła połączyć te dwie sfery w jedno:

„Przyszłość jest zielona, nasza pasja to projektowanie ekologicznej architektury, która stanowi most między kreatywnością, a zrównoważonym rozwojem. Jako właścicielka tej firmy, pragnęłam połączyć moją miłość do sztuki z misją ochrony środowiska, aby inspirować ludzi do pozytywnych zmian i budować lepszą przyszłość dla naszej planety”

Materiały używane do tworzenia wyjątkowych konstrukcji są w pełni biodegradowalne. Dlatego po zrealizowaniu swojej wizji, nie ma obaw o zanieczyszczanie środowiska. Tworzymy z nich zarówno funkcjonalne, jak i stylowe dekoracje. Po skończeniu eventu, zamiast wielkich magazynów lub śmieci, nasze moduły można rozebrać i wykorzystać ponownie lub zutylizować jako produkt w 100% biodegradowalny.

Idealnie sprawdzają się do zbudowania stoiska na targi, czego dowód będzie można zobaczyć już od 13 do 14 września 2023, podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku Festiwal Marketingu  w hali EXPO XXI w Warszawie. Jest to też świetny sposób na stworzenie niepowtarzalnej scenografii eventowo-reklamowej, aranżację wnętrz, tworzenie instalacji w hotelach, muzeach czy też ścian dźwiękoszczelnych w domach oraz biurze.

Zrównoważony rozwój, a design

– Tworzymy unikalne projekty architektoniczne z ekologicznymi bryłami tekturowym 2D, które swoją budową przypominają klocki Lego. Jest to bardzo lekka instalacja składanych płyt, tworzona poprzez samoistne łączenie się składanych elementów. Nasza zaawansowana konstrukcja parametryczna ożywia płaskie bryły w piękną, trójwymiarową architekturę. Inspirujące przestrzenie to wynik synergii między kreatywnością, a troską o środowisko. Ekologia i innowacje splatają się, tworząc przyszłość pełną harmonii i zrównoważonego rozwoju – mówi Darinka Nedeljkovic.

Montaż jest wyjątkowo prosty i łatwy, do złożenia konstrukcji nie potrzebujemy kleju ani specjalistycznych narzędzi. Każdy element jest wykonany z tektury pochodzącej z recyklingu z certyfikatem FCS i w 100% nadającej się do recyklingu. Gdy materiał spełni swoje zadanie, powraca do ekosystemu, by ponownie stać się czymś nowym.

– W DNA naszej marki jest troska o oceany i Ziemię, dlatego wszystkie nasze kształty są organiczne, stworzone z naturalnych materiałów. Każda realizacja jest projektowana zgodnie  z naszym przesłaniem oraz dostosowywana do indywidualnych potrzeb klienta i jego marki.  Nasze projekty są postrzegane jako świadome, innowacyjne, ekologiczne ale też atrakcyjne wizualnie – mówi Darinka Nedeljkovic.

Eco Fort Design

Edukacja poprzez zabawę

Zaletą projektów Pachamama Eco Solutions sp.z.o.o., poza tworzeniem oryginalnego artystycznego  wizerunku, jest edukacja społeczeństwa. Firma, poprzez projektowanie innowacyjnych rozwiązań, stara się jednocześnie rozwiązywać problem narastających ilości odpadów, produkowanych przy organizacji eventów. Jako podwykonawca oferujący rozwiązania bezpieczne dla środowiska, firma pragnie budować platformę dla świadomych klientów, którzy coraz bardziej doceniają nietuzinkowe rozwiązania, zwracają uwagę na ich emocje przy odbiorze sztuki i tym samym cenią posiadanie etykiety ECO.

Pachamama Eco Solutions sp.z.o.o. to jednak nie tylko stoiska targowe, ale również dekoracje eventowe, recepcje i meble. Dzięki wytrzymałej konstrukcji z tektury, możliwości są nieograniczone. Warto więc zwrócić się do założycielki firmy, aby ta zaproponowała konkretne wizualizacje. Misja jest jedna – pomagać tworzyć świat bez plastiku z pozytywnym śladem ekologicznym.

Eco Fort Design

Przyjdź i przekonaj się na własne oczy, jak wyjątkowo może wyglądać architektura z tektury! Odwiedź stoisko Pachamama Eco Solutions na Festiwalu Marketingu.

Sprawdź – www.pachamamaecosolutions.com


Trwa rejestracja na targi – jeśli jeszcze nie masz identyfikatora, zarejestruj się TERAZ.


Pachamama Eco Solutions sp. z o.o. została objęta wsparciem w ramach projektu Program Operacyjny Polska Wschodnia.