PAR Bakuła na Festiwal Marketingu.pl i PROMO SHOW

admin_cyber
02 lut 2024

Do grona wystawców targów reklamy FestiwalMarketingu.pl dołączyła firma PAR Bakuła – jeden z czołowych dostawców artykułów reklamowych i promocyjnych. Firma kontynuuje działalność Pomorskiej Agencji Reklamowej, polskiej firmy rodzinnej o 25-letniej tradycji w branży artykułów reklamowych i promocyjnych.

 – Pełnimy rolę dostawcy i partnera dla agencji reklamowych i dystrybutorów obsługujących rynek klienta końcowego. Pojawianie się na branżowych wydarzeniach targowych jest dla nas doskonałą okazją do spotkań z klientami, zaprezentowania bogatego port folio i nowości na sezon świąteczny – ważny dla naszej branży. W tym roku zdecydowaliśmy się na pojawienie na Festiwalu Marketingu i lokalnych spotkaniach – PROMO SHOW, dodatkowo świętując 25. lecie naszej firmy – mówi Danuta Bakuła, współwłaściciel firmy.

Festiwal Marketingu.pl odbędzie się w dn. 7-8 września w EXPO XXI w Warszawie. PROMO SHOW na 3 miastach: Gdańsku – 13 września, Poznaniu – 14 września i zakończy dzień później w Katowicach. Organizatorem wydarzeń jest OOH magazine

www.par.com.pl

www.promoshow.pl