Park Rozrywki Julinek – tradycja i nowoczesność na event

0

Na terenie dawnej Bazy Cyrkowej od 2015 roku działa Park Rozrywki w Julinku. Ta niezwykła przestrzeń oferuje połączenie wypoczynku i zabawy dla całej rodziny wraz z unikalną formą organizacji imprez eventowych na każdą okazję. Historyczny ośrodek sztuki i rozrywki cyrkowej po raz pierwszy przedstawi swoją wyjątkową ofertę w Strefie EVENT MIX targów FestiwalMarketingu.pl.

Julinek wzbogacił się o nową przestrzeń eventową, która może zadziwić swoją niepowtarzalną architekturą i możliwościami aranżacji wnętrza. Obiekt przeszedł gruntowną rewitalizację, dzięki której został przystosowany do organizacji wydarzeń kulturalnych i biznesowych.

Przestrzeń ta zawsze była miejscem, w którym odbywały się fascynujące wydarzenia. Obecnie jest jedynym w Polsce obiektem, którego unikatowa forma daje niespotykane gdzie indziej możliwości dla organizacji wszelkiego rodzaju eventów – począwszy od konferencji, targów, kongresów, spektakli teatralnych i cyrkowych, jubileuszy i uroczystych gal, a skończywszy na prezentacji nowego produktu, kolacji z life cookingiem oraz kameralnych spotkań czy narad biznesowych.

Łączna powierzchnia eventowa wyremontowanego budynku wynosi ponad 1500 mkw. Organizatorzy wydarzeń mają tu do dyspozycji profesjonalny system nagłaśniający i oświetleniowy oraz system projekcji wideo. Arena Centralna (czyli okrągła sala o powierzchni 511 mkw.) została wyposażona m.in. w ekran projekcyjny, projektor multimedialny wraz z obiektywem, 30 monitorów typu LED, kratownicę aluminiową, cztery wyciągarki elektryczne o łącznym udźwigu do 2 tys. kg, a także oddzielną reżyserkę z systemem sterowania oświetleniem widowni. Arena Centralna dysponuje również mobilną widownią na 340 osób. Pomieszczenia boczne dają możliwość indywidualnych aranżacji ciekawych stref tematycznych. Mogą to być np.: męska strefa chillout-u, strefa w stylu slow life, strefa biesiadna czy eko. Obiekt może pomieścić nawet do 1500 osób.

– Organizatorzy eventów poszukują niestandardowych miejsc „z duszą”, które zaoferują nietuzinkowe przeżycia i na długo zapiszą się w pamięci uczestników. Oryginalne połączenie klimatu obiektu i jego bogatej unikalnej historii, jak również wyjątkowej architektury i nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawia, że Duża Arena idealnie wpisuje się w te potrzeby i nowoczesne trendy. Teraz, dzięki spektakularnej rewitalizacji, Julinek staje się nowym unikalnym miejscem na eventowej mapie Polski – przekonuje Marta Klamar, dyrektor sprzedaży Parku Rozrywki Julinek.

Duża Arena znajduje się na terenie Parku Rozrywki w Julinku, położonym zaledwie 30 km od centrum Warszawy, w Kampinoskim Parku Narodowym. Na miejscu znajdują się również: Hotel Julinek, nowoczesny park linowy, przestrzeń eventowa w budynku Małej Areny. Funkcjonuje również przestrzeń do organizacji pikników firmowych nawet dla kilku tysięcy osób. Obiekt dysponuje także parkingiem dla 2000 samochodów.

Obiekt zaprasza do odwiedzenia stoisko C13 w Strefie EVENT MIX targów reklamy.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana IV edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się pierwszego dnia targów. W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi.

Poniżej relacja z edycji 2018: