Personalizowane skarpety od Filmar Factory na wrześniowych targach

0
Filmar Factory

Filmar Factory to jeden z czołowych, polskich producentów skarpet z siedzibą w Toruniu. Współpracuje zarówno z dużymi jak i mniejszymi firmami odzieżowymi, sportowymi, outdoorowymi, obuwniczymi oraz specjalistycznymi, w Polsce jak i całej Europie. We wrześniu tego roku z ich ofertą będzie można zapoznać się podczas targów Festiwal Marketingu.

Park maszynowy oparty jest wyłącznie na maszynach włoskiej firmy Lonati z 156, 168 lub 200 igłami. Ostatni typ maszyn pozwala na bardzo precyzyjne odtwarzanie wzorów otrzymanych od klientów. Wszystkie przędze używane do produkcji skarpet pochodzą od europejskich dostawców oraz posiadają certyfikaty OEKO TEX  a także deklaracje REACH. Ponadto, firma posiada certyfikat jakości ISO 9001:2015 oraz AQAP 2110:2016.

ALL IN – czyli gotowy produkt, prosto w ręce klienta

Filmar Factory tworzy indywidualne kolekcje skarpet, współpracując z najbardziej prestiżowymi i znanymi firmami z szeroko rozumianej branży odzieżowej i reklamowej, zarówno w Polsce jak i na świecie. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Każda skarpeta tworzona jest zgodnie z wymaganiami klienta dotyczącymi kolorów, wzorów, konstrukcji i składu.

Wszystkie ceny skarpet zawierają produkcję, pakowanie, druk prostej, personalizowanej etykiety oraz wysyłkę na terenie Polski – tym sposobem  Klienci otrzymują gotowy produkt. Dodatkowo skarpety mogą być pakowane w pudełka prezentowe z własnym nadrukiem. Możliwe jest również nałożenie silikonowych ABS na stopie lub pięcie a także wzbogacenie skarpety o materiałowe doszywki.

Filmar Factory

Bądź aktywny i czuj pełen komfort

Do produkcji skarpet sportowych i outdoorowych oraz technicznych wykorzystywane są specjalistyczne, wielozadaniowe przędze takie jak: Prolen Siltex, Coolmax, Thermolite, wełna merynosowa, Kevlar, Amicor a także trudnopalny KERMEL. Ponad to, konstrukcja skarpet uwzględnia różne strefy nacisku, specyfikę pracy stopy w bucie, która wiąże się z wyjątkowością danej dyscypliny sportowej.

Każdy model tworzony przez Filmar Factory był lub jest testowany przez przedstawicieli wielu dyscyplin. Dzięki ich opiniom produkty mogą być udoskonalane i dostosowane do różnorodnych warunków środowiskowych, klimatycznych czy też charakterystyki danej dyscypliny sportowej.  Skarpety sprawdzają się w każdych, najbardziej ekstremalnych warunkach a wśród  klientów tego producenta są także przedstawiciele służb mundurowych.

Filmar Factory

Indywidualne kolekcje skarpet dla każdego

Oferta jest dostosowywana indywidualnie dla każdego klienta. Dla Filmar Factory nie ma rzeczy niemożliwych, a skarpety tworzone są z wielką pasją i doświadczeniem już od ponad trzydziestu lat.

Kontakt do przedstawicieli odpowiadających za rynek polski jak i zagraniczny można znaleźć na stronie internetowej www.filmarfactory.eu. Z producentem można spotkać się na targach Festiwal Marketingu w dniach: 13-14 września 2023.

Więcej zdjęć z realizacji i informacji można znaleść w social mediach firmy– Facebook i Instagram.