PETS POS – nowa kategoria w konkursie POS STARS

admin_cyber
02 lut 2024

Czym jest potrzeba? Każdy czegoś pragnie, o czymś marzy, chciałby coś mieć, gdzieś pojechać, coś zrobić i tak długo można by jeszcze wymieniać. Jak wiadomo, kiedy pojawi się potrzeba, zazwyczaj naszym celem jest jej zaspokojenie.

W odniesieniu do konkursu POS STARS pojawiła się potrzeba stworzenia nowej kategorii, która odpowie na zapotrzebowanie zgłaszających. Znaleźli się tacy, którzy pośród tych dostępnych, nie odnaleźli kategorii dla swojego zgłoszenia. I tak, powstała kolejna, osiemnasta kategoria która dołącza do konkursu – PETS POS.

– Rynek materiałów wspierających sprzedaż artykułów w branży dla zwierząt jest bardzo duży. Jeśli posiadacie w swoich realizacjach takie POS-y, które wpisują się w nowopowstałą kategorie, koniecznie pokażcie je szerszej publice. Zapraszam do przesyłania zgłoszeń jeszcze przez tydzień – mówi Magdalena Wilczak opiekun konkursu POS STARS.

Kategorie w których można zgłaszać POS-y:

Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Finanse, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS EVENT, Kids, Rozrywka, Bezpieczeństwo i PETS POS.

Zgłoszenia i więcej informacji: magdalena@oohmagazine.pl