PIAP na Festiwalu Marketingu 2013

0

Polska Izba Artykułów Promocyjnych weźmie udział w Festiwalu Marketingu 2013, który odbędzie się w dniach 9-10 września 2013 w Warszawie.

Na stoisku PIAP wszyscy zainteresowani będą mogli zasięgnąć informacji na temat działań organizacji branżowej Polska Izba Artykułów Promocyjnych, jak również otrzymać katalog Członków PIAP 2013, który stanowi cenne narzędzie pracy  dla osób dokonujących zakupów artykułów reklamowych.Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszego stoiska podczas wydarzenia- mówi Katarzyna Wojniak Dyrektor Biura Zarządu PIAP.
Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy 140 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.