Play4fun w gronie wystawców Strefy EVENT MIX wrześniowych targów

0

Producent i dostawca artykułów związanych z branżą reklamową oraz produktów zawierających diody LED po raz pierwszy przedstawi swoją ofertę na FestiwalMarketingu.pl.

Niestandardowe gadżety reklamowe to specjalność Play4fun. Firma zajmuje się importem, produkcją i sprzedażą modułów: dźwiękowych, LED oraz LCD do nietypowych gadżetów reklamowych.

Na wrześniowych targach Play4fun zamierza promować spersonalizowane produkty: mówiące, świecące i wyświetlające obraz:

– zaproszenia dźwiękowe/ kartki dźwiękowe (drukowane, mówiące po otwarciu zaproszenia z dowolnie wgranym dźwiękiem);

– foldery/ zaproszenia z wyświetlaczem LCD (zawierające małe ekrany LCD odtwarzające wgrany film z dźwiękiem);

– moduły dźwiękowe do pudełek (emitujące dźwięk po otwarciu pudełka, np. z upominkiem);

– diody LED (świecące, migające punkty świetlne z własnym zasilaniem. Zastosowanie do: toreb reklamowych, wobblerów reklamowych, opakowań).

– opaski LED – zdalnie zmieniane kolory (świecące opaski silikonowe dla uczestników dowolnego wydarzenia, z możliwością podziału na grupy i oddzielnego sterowania kolorami. Przeznaczone do realizacji efektów świetlnych z publicznością, np. na koncertach lub eventach).

– Celem udziału w targach FestiwalMarketingu jest zaprezentowanie potencjalnym klientom możliwości jakie dają spersonalizowane dźwiękowo gadżety reklamowe, które mają duży potencjał wykorzystania przez branżę zarówno reklamową, jak i eventową – podkreśla Radosław Os, właściciel Play4fun.

Firma zaprasza do odwiedzenia na targach stoiska J21.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana III edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się 12 września br.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów:

www.play4fun.com.pl