Podsumowanie Promo Show 2014 [Video relacja]

0

Integralną częścią Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań w Warszawie, był zrealizowany po raz pierwszy promo show. Cykl spotkań to przede wszystkim kameralna atmosfera wspomagająca nawiązywanie kontaktów handlowych oraz możliwość zapoznania się z ofertą świąteczną czołowych dostawców.

 

– Cieszymy się ze spotkania z czołowymi dostawcami, którzy pofatygowali się do nas nad morze. Doceniamy taką formę kontaktu i samą formułę eventu. Najważniejsze są relacje, które można budować podczas takich biznesowych spotkań – powiedziała Beata Sobik, z firmy Pogotowie Gadżetowe z Gdańska.

 

Była to unikalna możliwość spotkania z klientami podczas road show, przygotowanego specjalnie dla firm z rynku reklamy. – Większość rzeczy znana jest nam z katalogów jednak jak się zobaczy je na żywo, dotknie, zobaczy jakoś wykończenia ma się lepsze możliwości sprzedaży. Spotkanie bardzo udane. Doceniam fakt, że tak wiele firm odwiedziło Gdańsk i miałem możliwość się z nimi spotkać bezpośrednio – Leon Michalewski, Agencja reklamowa ARBO, Gdynia.

 

Cykl spotkań miał miejsce między 16 a 18 września w sieci hoteli Novotel, zaczynając od Gdańska, przez Poznań, na Katowicach kończąc.

 

Videorelację z promo show można obejrzeć TUTAJ.