Polecam nie Polecam patronem medialnym Strefy EVENT MIX targów reklamy

0

Grupa i FanPage Polecam nie Polecam, zrzeszająca osoby związane z branża eventową po raz pierwszy została oficjalnym partnerem medialnym targów Strefy EVENT MIX targów FestiwalMarketingu.pl, odbywających się w dniach 12-13 września w EXPO XXI Warszawa.

W trakcie 10., jubileuszowej edycji imprezy zaprezentuje się ponad 260 wystawców z branży reklamy i poligrafii reklamowej, nie zabraknie także Strefy EVENT MIX, z pełnym przekrojem oferty – od atrakcji eventowych, po wyposażenie eventów, technikę sceniczną, obiekty eventowe czy gadżety przydatne na evencie.

Imprezie towarzyszy szereg wydarzeń specjalnych jak: konkursy branżowe, warsztaty, szkolenia, a także konferencje. Podczas konferencji dla sektora event – EVENT MIX na scenie zobaczymy ekspertów i praktyków eventowych oraz takie gwiazdy jak: Krzysztof Ibisz czy Emilian Kamiński. Tematem tegorocznego wydarzenia jest REWOLUCJA W EVENTACH.

Strefa EVENT MIX może liczyć w tym roku na wsparcie Grupy nie Polecam, liczącej ponad 7700 członków. Są nimi zarówno przedstawiciele agencji, podwykonawców, obiektów, lokacji, jak i klienci z firm, instytucji, korporacji. W grupie można zarówno zadać pytanie w przypadku problemów związanych szeroko rozumianymi eventami, a także podzielić się opinią. Grupa to również miejsce, w którym wiele firm zrobiło i rozwija swój biznes w ramach branży MICE.

– Grupa Polecam nie Polecam powstała 5 lat temu. To wówczas, Renata Razmuk, po jednym z eventów branżowych w trakcie, którego odwiedziła nowo otwartych obiekt eventowy stwierdziła, że tak naprawdę nie ma miejsca, w którym można się dowiedzieć lub podzielić swoimi opiniami o obiektach, atrakcjach czy podwykonawcach w branży eventowej. Dlatego postanowiła założyć grupę wsparcia branżowego na Facebooku. W czerwcu 2018 r. uruchomiono Fanpage @PolecamniePolecam – mówi Adam Kozina, Project Manager, Infobroker Branży MICE w Agencji Interaktywnej Social Connect.

Projekt rozwinął się i przerodził się w medium branżowe. Stąd pomysł na patronat medialny nad Strefą EVENT MIX.

– Bo w grupie łatwiej… korzystamy z naszych wspólnych doświadczeń, każdy z nas ma ich wiele, bo w branży MICE się dzieje – Adam Kozina, wyjaśnia motywy wsparcia wydarzenia.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów:

Trwa bezpłatna rejestracja dla odwiedzających na targi: ZOBACZ TUTAJ.