PoliGraph poleca artykuły promocyjne z papieru

admin_cyber
02 lut 2024

Drukarnia PoliGraph zajmuje się głównie drukiem offsetowym i cyfrowym, pozwala to na tworzenie m.in. spersonalizowanych kalendarzy, teczek, wizytówek w najwyższej jakości. Każdy z produktów realizuje według zaleceń klienta, dzięki czemu pomaga w tworzeniu wizualnej identyfikacji firmy. Indywidualne podejście, oraz wysoka jakość wydruku jest znakiem firmowym PoliGraph.

Drukarnia z Rzeszowa po raz pierwszy przedstawi swoją ofertę na targach reklamy.

–  Istniejemy od 2008 roku, jednak dopiero w tym zdecydowaliśmy się pokazać na targach. Chcemy pokazać, że choć jesteśmy małą drukarnią, potrafimy tworzyć produkty najwyższej jakości. Kameralne atmosfera sprzyja indywidualnemu podejściu. Dlatego pragniemy również, by po targach, zwiększyło się grono naszych klientów. Zapraszam do indywidualnych rozmów – zachęca Maciej Gniewek, właściciel drukarni PoliGraph.

Z propozycjami drukarni będzie można się bliżej zapoznać na stoisku A16A.

–  Na targach zaprezentujemy kalendarze, firmowe kartki świąteczne oraz bloczki z nadrukiem. Chcemy, żeby każdy uczestnik targów mógł zobaczyć na własne oczy jakiej jakości są nasze produkty – dodaje Maciej Gniewek.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

Link do bezpłatnej rejestracji: KLIKNIJ.

Jak wyglądała impreza wystawiennicza rok temu? Warto przypomnieć sobie relację w filmowej pigułce: