Polska premiera 36” drukarki Epson ze skanerem

0

Na Festiwalu Marketingu, Druku i Opakowań odbędzie się pierwszy w Polsce pokaz 36-calowej drukarki Epson SureColor SC-T5200D MFP z wbudowanym skanerem.

Najnowsza drukarka SureColor SC-T5200D MFP to pierwsza wielkoformatowa drukarka Epson ze zintegrowanym 36-calowym skanerem. Przeznaczona jest do wydajnego i ekonomicznego druku grafik, dokumentacji technicznej, projektów i wizualizacji przygotowanych w programach CAD i GIS.  Najnowszej generacji głowica Epson PrecisionCore™ TFP drukuje w rozdzielczości 2880×1440 wykorzystując 5 atramentów: Cyan, Magenta, Yellow, Black Matte i Photo Black. Nośniki mogą mieć grubość 0,8 – 1,3 mm. System dwóch rolek umożliwia szybką wymianę nośnika. Max. szybkość druku arkusza A1 to 28 sekund, a skanowanie arkusza A1 zajmuje zaledwie 39 sekund.

 

SureColor seria SC-F to sublimacyjne drukarki transferowe CMYK do wydajnej produkcji wysokiej jakości nadruków na miękkich szyldach, odzieży i gadżetach.  SureColor SC-F2000 to drukarka do bezpośredniego drukowania na odzieży (ang. DTG).

 

SureColorSC-S to wielkoformatowe urządzenia o max. szerokości druku 64”. Nowe głowice  MicroPiezo™ TFT 1440 dpi,  wykorzystują zestawy 4, 5, 8 lub 10 nowych, ekologicznych atramentów UltraChrome GS2 – w tym biały i metaliczny. Nowy atrament ma skandynawską ekoetykietę z łabędziem „Nordic EcoLabel”.

 

Epson jest jedyną firmą na świecie projektującą i wytwarzającą wszystkie składniki swoich urządzeń do druku wielkoformatowego – od głowicy, poprzez obudowę i mechanikę, aż po atrament. Całość urządzeń Epson objęta jest jedną gwarancją. Epson produkuje również wiele różnych podłoży do druku. W urządzeniach Epson stosować można także nośniki innych producentów.

 

10-11 września br, Centrum Expo XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14 – stoisko D15

 

www.epson.pl