Polska premiera drukarki DTG/DTF – EPSON SureColor SC-F2200

admin_cyber
02 lut 2024

Po raz pierwszy w Polsce, na Festiwalu Marketingu 13-14 września 2023 r. na stoisku E15, będzie można zobaczyć najnowszą, hybrydową drukarkę DTG/DTFilm EPSON SureColor SC-F2200.

To kompaktowe urządzenie dla każdego kto chce rozpocząć bez problemów łatwe drukowanie wysokiej jakości koszulek, swetrów, bluz z kapturem, toreb i innych artykułów, dla start-upów i firm średniej wielkości. Rozwiązanie, które oferuje niezawodność, wydajność i oszczędność kosztów. EPSON SC-F2200 umożliwia zarówno szybkie drukowanie DTG pojedynczych produktów lub ich krótkich serii, jak i produkcję transferów DTF. Wyposażone jest w ekologiczną – drukującą bez nagrzewania – głowicę drukującą PrecisionCore. W porównaniu do poprzednich modeli, SC-F2200 dzięki trybom szybkiego uruchamiania umożliwia jeszcze sprawniejsze drukowanie, a udoskonalenia w procesie rastrowania przekładają się na płynniejszą reprodukcję zdjęć i szerszą paletę barw.

Wszystkie elementy EPSON SureColor SC-F2200, od głowicy drukującej po atrament, działają harmonijnie, zapewniając jak najlepszą wydajność.

Zapraszamy na prezentacje tej drukarki 3 generacji DTG /DTFilm, również do naszych showroom API.PL w dniach 25 września w Rąbieniu k. Łodzi i 3 października 2023 r. w Chorzowie.

API.PL zapewnia różnorodne formy finansowania, pełne wsparcie wdrożeniowe, szkolenia i opiekę serwisową dla naszych Klientów, dbając o jakość i bezpieczeństwo produkcji na każdym jej etapie.

Więcej informacji na stronie www.api.pl