Polskie gadżety bez sztampy – Tipu na targach reklamy

admin_cyber
02 lut 2024

Znudzeni powtarzalnymi gadżetami z plastiku? Na tegorocznej edycji targów reklamy zaprezentuje się Tipu – polski producent, który stawia na ekologię i oryginalność. Roślina z pełnym brandingiem, wyrastająca na biurku klienta? Żaden problem!

Firma Tipu powstała jako odpowiedź na odwieczną bolączkę działów marketingu: gdzie znaleźć gadżety, które wyróżnią markę i nie wylądują na dnie biurka jak kolejny pendrive albo smyczka? Czy da się zrobić to ekologicznie, w dobrej cenie i stylu?

Tipu zwróciło uwagę branży grow kitami: gadżetem, z którego po otwarciu i podlaniu wyrośnie roślina. Oryginalne pomysły spotkały się z uznaniem rynku, a firma niedawno poszerzyła asortyment o kolejne pozycje – personalizowane sole do kąpieli, świeżo palone kawy i sojowe świece zapachowe. Gadżety sprzedawane są w bogatej oprawie: w szklanym opakowaniu z pełnym brandingiem klienta, od razu w zestawie z ekologicznym pudełkiem i szeregiem dodatków.

– Sami wywodzimy się z branży reklamowej i PR, więc rozumiemy potrzeby klientów. Zarówno działów marketingu, jak i agencji. Wiemy, na jakich obrotach działa ten sektor, więc działamy tak, aby zdjąć klientom problem z głowy: jesteśmy szybcy, mamy inicjatywę i pomagamy domykać nawet najbardziej napięte projekty – mówi Anna Płuciennik, współzałożycielka Tipu.

Gadżety Tipu będzie można obejrzeć premierowo w Strefie EVENT MIX targów na stoisku J18.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana III edycja konferencji EVENT MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się 12 września br.

Tematem wiodącym konferencji jest „Rewolucja w eventach”.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów: