POS STARS

POS STARS 2023

Podczas targów Festiwal Marketingu, które odbyły się 13 i 14 września w EXPO XXI Warszawa miała miejsce 15. Jubileuszowa edycja konkursu na najlepszy display reklamowy POS STARS.

Jury, 13 września w składzie: Karolina Karolczak, Anna Hacuś, Aneta Siwecka, Artur Szczęsny, Michał Korejba i Piotr Stasiak wyłoniło zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Podsumowanie minionej edycji można przeczytać TUTAJ.

Dzięki głosowaniu zwiedzających, wyłoniono NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI – zobacz TUTAJ.

Galerię zdjęć z tegorocznej odsłony konkursu, można zobaczyć TU.


Przed nami 15. Jubileuszowa edycja konkursu POS STARS na najlepszy display reklamowy.

Prace można zgłaszać w 18 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Finanse, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS EVENT, KIDS, Rozrywka, Bezpieczeństwo, PETS POS.

– Konkurs od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród producentów materiałów wspierających sprzedaż. W tym roku spodziewam się licznych zgłoszeń, tym bardziej, że to będzie wyjątkowa, jubileuszowa edycja. Konkurs POS STARS organizowany jest przez OOH magazine już 15 rok z rzędu. To także nie lada gratka dla poszukujących powiewu świeżych pomysłów i realizacji. Konkurs od zawsze towarzyszy targom Festiwal Marketingu (w tym roku to 13 i 14 września), które przyciągają rzeszę specjalistów z branży reklamowej, a ta zawsze żywo się nim interesuje odwiedzając stoisko konkursowe – mówi Magdalena Wilczak, opiekun konkursu z ramienia OOH magazine.

Najwyżej oceniona praca przez JURORÓW otrzymuje dodatkowo nagrodę GRAND PRIX.

Zgłoszenia oraz więcej informacji u:
Magdalena Wilczak: magdalena@oohmagazine.pl
tel. 884 077 607

REGULAMIN.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.POS STARS 2022

POS STARS 2022 – NAGRODA PUBLICZNOŚCI

W tegorocznej edycji konkursu POS STARS na najlepszy display reklamowy oprócz głosowania JURY, na swoje typy mogli głosować również odwiedzający targi Festiwal Marketingu.

Publiczność podczas dwóch dni targowych licznie odwiedzała strefę konkursowa i z dużym zainteresowaniem przyglądała się wszystkim zgłoszeniom. Około 400 osób zdecydowało o tym, aby zagłosować. Spośród tych wszystkich głosów wyłoniła się poniższa trójka. To na nie właśnie, zagłosowało najwięcej osób.

1 miejsce z największą liczbą głosów zdobył Bombay Sapphire Gallery Expo od ATS Display.


2 miejsce Stand Budka Beefeater od EXPOSITE.


3 miejsce JUKEBOX – CORRUGATED SONGS od UDS.


Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkie zainteresowane współpracą firmy, zapraszamy do kontaktu z opiekunem konkursu POS STARS: Magdaleną Wilczak magdalena@oohmagazine.pl


Wszystkie nagrodzone prace można zobaczyć TUTAJ.


Znamy nagrodzonych w tegorocznej edycji konkursu POS STARS

POS STARS

Podczas targów Festiwal Marketingu, 14 i 15 września miała miejsce 14. edycja konkursu na najlepsze display’e reklamowe.

Poniżej prezentujemy zwycięzców w danych kategoriach wraz z logotypem i stroną internetową firm.

POS STARS

NAPOJE: EDELWEISS.

POS STARS

ALKOHOL&TYTOŃ: Tfp GrafikaPOS STARS

ŻYWNOŚĆ: EDELWEISS.

POS STARS

KOSMETYKA: ELLERTPOS STARS

DISPAY’E NALADOWE: HOLO.

POS STARS

DISPLAY’E KARTONOWE: ELLERTPOS STARS

ELEKTRONIKA: HOLO.

POS STARS

MOTORYZACJA: ATS DisplayPOS STARS

PRZEMYSŁ: Polmet Dispaly.

POS STARS
DIGITAL POS: EXPOSITEPOS STARS

DESIGN ROKU: ATS Display.

POS STARS

POS EVENT: HOLOPOS STARS

KIDS: DZIEDZIK.

POS STARS

PETS POS: ATS DisplayPOS STARS

FARMACJA: ELDRUT.

POS STARS

ROZRYWKA: HOLOPOS STARS

WYRÓŻNIENIA trafiły do: Pos Lab InternationalSEPPAMASPEXTfp GrafikaPink Pepper MediaEXPOSITEEdelweissHOLO.

POS STARS

GRAND PRIX konkursu, czyli POS, który uzyskał największą punktację od Jury trafił do firmy: ATS DisplayPOS STARS POS STARS

Wszystkie zgłoszone POS-y do konkursu można zobaczyć TUTAJ.


POS STARS

Firmy zainteresowane współpracą z producentami POS zapraszamy do kontaktu z opiekunem konkursu, Magdaleną Wilczak: magdalena@oohmagazine.pl


Więcej o konkursie POS STARS przeczytasz TUTAJ.


Ruszył proces przesyłania zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu.

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Więcej informacji u: magdalena@oohmagazine.pl

WYNIKI KONKURSU POS STARS 2021

Podczas targów Festiwal Marketingu 15 i 16 września miała miejsce już 13. edycja konkursu na najlepsze display’e reklamowe. 

Wygrane POS-y można zobaczyć TUTAJ.

Wszystkie zgłoszone realizacje TUTAJ.

Nagroda Publiczności w tym roku powędrowała do firmy ELLERT – producenta materiałów POS i opakowań kaszerowanych.

Konkurs POS STARS organizowany jest przez OOH magazine od 2008 roku.

POS STARS 2021 – ruszyła rejestracja

Podczas FestiwalMarketingu.pl odbędzie się trzynasta edycja konkursu POS STARS. Jak co roku JURY wybierze najlepsze POS-y spośród zgłoszonych realizacji.

Zgłoszone prace będzie można oglądać podczas targów FestiwalMarketingu.pl 15-16 września 2021 r. w warszawskim EXPO XXI. POS-y można zgłaszać w 18 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Finanse, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS EVENT, Kids, Rozrywka, Bezpieczeństwo i PETS POS.

Ogłoszenie wyników nastąpi drugiego dnia targów – 16 września 2021 r. Aby zgłosić POS-a, należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, oraz dokumentację opisującą konkursową realizację – szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres magdalena@oohmagazine.pl.

Konkurs POS STARS rozstrzygnięty! Zobacz zwycięskie POS-y 2020

Już po raz dwunasty, odbył się konkurs na najlepsze display’e reklamowe – POS STARS 2020. Tegoroczną nowością była dodatkowa, siedemnasta kategoria – Bezpieczeństwo. Jurorzy wyłonili zwycięzców spośród 39. Realizacji.

W minioną środę i czwartek podczas targów FestiwalMarketingu.pl można było podziwiać prace zgłoszone do konkursu na najlepsze materiały wspierające sprzedaż. 16 firm z branży zaprezentowało w konkursie 39 realizacji.

Pierwszego dnia targów swoje głosy oddali Jurorzy, oceniając POSy w kategoriach: Napoje, Żywność,

Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Display’e Kartonowe, Elektronika, Display’e Naladowe, Digital POS,    Design Roku, POS EVENT, Kids, Bezpieczeństwo.

Przyznana została także nagroda GRAND PRIX oraz SPECJALNE WYRÓŻNIENIA. Wkrótce zostanie również ogłoszona NAGRODA PUBLICZNOŚCI.

Zwycięskie prace można zobaczyć TUTAJ

Konkurs na najlepsze display’e reklamowe organizowany jest od 2009 roku przez OOH magazine w ramach FestiwaluMarketingu.pl.

Wszystkie zgłoszone POS-y wraz z opisami można zobaczyć TUTAJ

Aktualności oraz galeria zdjęć dostępna TUTAJ

WYDŁUŻAMY TERMIN SKŁADANIA ZGŁOSZEŃ DO KONKURSU POS STARS!

W związku z licznymi prośbami wydłużamy czas nadsyłania zgłoszeń do konkursu POS STARS. Nowy termin to 28.08.2020 r. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres aurelia@oohmagazine.pl

Nie przegap szansy na zaprezentowanie NAJLEPSZEGO POS-a!

Formularz zgłoszeniowy do pobrania TUTAJ, regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

UWAGA! NOWA KATEGORIA W KONKURSIE POS STARS

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży, podczas tegorocznej edycji konkursu POS STARS pojawi się nowa kategoria – Bezpieczeństwo.

Jeżeli posiadasz ciekawy stojak do dezynfekcji rąk, bramkę do mierzenia temperatury czy inny system zapewniający bezpieczeństwo oraz higienę – zgłoś się do POS STARS 2020 i rywalizuj z najlepszymi!

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać na adres aurelia@oohmagazine.pl. Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca 2020 roku.

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ

POS STARS 2020

Już po raz dwunasty JURY wybierze najlepsze POS-y spośród zgłoszonych prac.

Głosowanie odbywa się podczas targów FestiwalMarketingu.pl 9-10 września 2020 r. w warszawskim EXPO XXI. POS-y zgłaszane są w 17 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Finanse, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS EVENT, Kids, Rozrywka i tegoroczna nowość – Bezpieczeństwo.

Formularz zgłoszeniowy

REGULAMIN

Zgłoszenia przyjmuje: aurelia@oohmagazine.pl

POS STARS 2019

Trwa nabór do 11. edycji konkursu. Więcej informacji w newsie poniżej.

Ruszyły zgłoszenia do 11. edycji konkursu POS STARS

POS STARS 2018

6ba71ac093e23bf

Podczas tegorocznych targów FestiwalMarketingu.pl, które odbyły się 12-13 września w EXPO XXI Warszawa, miała miejsce kolejna, tym razem jubileuszowa edycja konkursu na najlepsze display’e reklamowe – POS STARS 2018. Jurorzy z branży po raz dziesiąty wybrali najlepsze realizacje w kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS EVENT, Kids i Rozrywka. Przyznana została także nagroda GRAND PRIX i NAGRODA PUBLICZNOŚCI.

Konkurs na najlepsze display’e reklamowe organizowany jest od 2009 roku przez OOH magazine w ramach FestiwaluMarketingu.pl.

Nagrodzone POS-y można zobaczyć TUTAJ.

Wszystkie zgłoszone do konkursu realizacje TUTAJ.

Relacja filmowa z ubiegłorocznej edycji targów:

POS STARS 2017

Podczas tegorocznych targów FestiwalMarketingu.pl, które odbędą się 13-14 września w EXPO XXI Warszawa, będzie miała miejsce kolejna edycja konkursu na najlepsze display’e reklamowe – POS STARS 2017. Jurorzy z branży po raz dziewiąty wybiorą najlepsze realizacje w 12 kategoriach oraz przyznają nagrodę GRAND PRIX.

Oprócz profesjonalnego Jury, zgłoszone realizacje będą również mogli oceniać zwiedzający przyznając wybranej realizacji Nagrodę Publiczności.

Display’e będą oceniane w kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol&Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Finanse, Motoryzacja, Przemysł, Design Roku, Digital POS, Display’e naladowe i Display’e kartonowe.

Od 2010 roku przyznawane jest również wyróżnienie w postaci Grand Prix.

W tym roku zgłoszeniami zajmuje się Magdalena Wilczak, która będzie nadzorować prace związane z konkursem. Zainteresowane firmy mogą konsultować oraz zgłaszać realizacje pod adresem magdalena@oohmagazine.pl.

Dostępny jest już również formularz zgłoszeniowy: zobacz TUTAJ

Konkurs na najlepsze display’e reklamowe organizowany jest od 2009 roku przez OOH magazine w ramach FestiwaluMarketingu.pl.

Wszystkie nagrodzone w zeszłym roku realizacje można obejrzeć TUTAJ

 

POS STARS 2016

Podczas tegorocznych targów miała miejsce kolejna edycja konkursu na najlepsze displaye reklamowe. Jurorzy z branży wybrali najlepsze realizacje w 12 kategoriach, przyznano również Grand Prix oraz Nagrodę specjalną. Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się podczas konferencji Marketing MIX.

Konkursowa galeria TUTAJ.

Wyniki konkursu TUTAJ.

http://oohmagazine.pl/cache/images/n/590_443_crop_news_n73a17132.jpg
Podczas tej edycji organizator postawił również na wyjątkową oprawę wydarzenia. Galą wręczenia nagród odbyła się drugiego dnia targów, podczas konferencji Marketing MIX skierowanej dla branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

 

W 2016 roku w Jury konkursu zasiedli:

 1. Alicja Cybulska, Strategy Director Havas Media.
 2. Magdalena Czaja, CEO San Markos oraz wiceprzewodnicząca prezydium Komisji Etyki Reklamy,
 3. Olaf Dąbrowski, Dyrektor Zarządzający Goldenberry Group Sp. z o.o.,
 4. Marcin Gieracz, CEO&Strategy Director, Rubikom Strategy Consultants,
 5. Zbigniew Grzeszczuk, członek zarządu PIAP,
 6. Łukasz Gumowski, creative partner Agencja Plej,
 7. Zbigniew Kokot, menadżer ds. projektów specjalnych magazynów HOT MODA i PLAYBOY Polska,
 8. Katarzyna Lipska-Konieczko, Redaktor Naczelna OOH magazine,
 9. Roman Szymanda, Kierownik Działu Category Management, SCA PR Polska sp. z o.o. (Intermarché),
 10. Paweł Wielkopolan Menedżer ds. Rozwoju, Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB,
 11. Marcin Wojciechowski, Franchise Operation Controller MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Konkurs na najlepsze ekspozytory organizowany jest od 2009 roku przez OOH magazine w ramach targów FestiwalMarketingu.pl.


POS STARS 2015

Tegoroczna edycja konkursu na najlepsze displaye reklamowe – POS STARS to prawdziwie rekordowa odsłona. Do konkursu zgłoszonych zostało aż 40. projektów i realizacji, które jak co roku, oceni fachowe Jury złożone z profesjonalistów z branży.

Realizacje będą eksponowane podczas targów w Hali Wejściowej centrum wystawienniczego EXPO XXI, 9-10 września br.

W skład Jury POS STAR 2015 weszli:

1. Grzegorz Bonder, General Manager w agencji UNIQUE ONE
2. Monika Borowiecka, Trade Marketing Director, GREY Group
3. Monika Dacewicz, Account Manager, Paperhat Poland Sp. z o. o.
4. Marcin Gieracz, CEO&Strategic Director, Rubikom Strategy Consultants
5. Łukasz Gumowski, creative partner, Agencja Plej
6. Monika Jasińska, V-ce Dyrektor Sprzedaży, Clear Channel Poland
7. Katarzyna Lipska, Redaktor OOH magazine
8. Maja Pelc, CEO Pelc & Partners
9. Marcin Wojciechowski, Starszy Specjalista ds. Operacji Franczyzy w Makro Cash and Carry
10. Arkadiusz Wróblewski, Managing Partner, IQFM Ackermann

Wszystkie nagrodzone prace można zobaczyć TUTAJ, a wszystkie zgłoszone realizacje można obejrzeć TUTAJ.

Display’e można było zgłaszać w 12 kategoriach tematycznych:

Napoje & Żywność,
Alkohol & Tytoń,
Kosmetyka,
Elektronika,
Finanse,
Motoryzacja,
Digital POS,
Design Roku,
Display’e kartonowe,
Display’e naladowe,
Przemysł,
Kampania z wykorzystaniem materiałów POS.

_____________________________________________________________________

POS STARS 2014

Jurorzy z branży wybrali najlepsze realizacje w 7. kategoriach, przyznano również Grand Prix.

Napoje i Żywność: ATS Display za Cross Modular Crate dla Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

Alkohol i Tytoń: ERGO DESIGN za Ekspozycję multibrandową dla Stock Polska Sp. z o.o

Naladowe: 12M za samoprzylepną matę reklamową z klejem punktowym dla WYDAWNICTWO P.I.E.S.

Design Roku: TFP Grafika za Nagrodę PRT dla PURATOS

Kosmetyka: UDS za Infallible dla L’Oréal

Kartonowe: WERNER KENKEL za HeartBreaker dla WKB

Motoryzacja: ATS Display za Freestanding Display Castrol dla Pedara Logistik GmbH.

Grand Prix dla najlepszej realizacji POS STARS 2014 otrzymał ATS Display za Cross Modular Crate dla Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

Dodatkowo wyróżnione zostały dwie firmy:

BluePOSFocus Advantage za Jack Daniel’s Barrel Tree dla Brown-Forman Polska Sp. z o.o. / Jack Daniel’s Polska

ATS Display za Ferrero Counter Display dla Ferrero Romania SRL.

Wszystkie nagrodzone, a także zgłoszone realizacja można obejrzeć TUTAJ.

Konkurs na najlepsze ekspozytory organizowany jest raz w roku przez OOH magazine w ramach Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań.


 

34bace98a78fb50Konkurs POS STARS w Raporcie Shopping Centres in Poland

 Informacje o kolejnej edycji Konkurs na najlepsze displaye reklamowe, organizowanego przez OOH magazine, można znaleźć w najnowszym Raporcie Shopping Centres in Poland 2014. Raport zawiera analizy zmian rynku i prognozy dotyczące perspektywy rozwoju, najciekawsze koncepty nowo otwartych sklepów oraz aktualną listę centrów handlowych działających w Polsce. Publikacja w 6000 egzemplarzy dociera do zarządów wszystkich sieci handlowych oraz deweloperów i zarządców centrów handlowych działających na polskim rynku.

Konkurs POS STARS ma wyłonić najlepsze kreacje w branży POS. Zgłoszone produkty oceniać będzie profesjonalne Jury, a realizacje będą eksponowane podczas targów Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań we wrześniu br. W Warszawie.

Materiał OOH magazine w raporcie można zobaczyć TUTAJ.

Więcej o konkursie POS STAS 2014 TUTAJ.