Potencjał druku cyfrowego. Instalacja: Ukomet & Intrex

0
Intrex

Druk cyfrowy to dziś coraz bardziej popularna alternatywa dla druku offsetowego. Taką inwestycję przeprowadziła w ostatnim czasie firma Ukomet, która nabyła system Druku Cyfrowego Rollenco T4.

Daje to nie tylko możliwość indywidualnego podejścia do klienta, ale między innymi ogranicza koszty magazynowania a także regularności zamówień. Do tej pory personalizacja, niskie nakłady, zmienne serie stanowiły nie lada problem zarówno dla dostawców jak i odbiorców. Czas i nakład pracy konieczny do przezbrojenia urządzeń drukujących powodował, że druk niskonakładowy stawał się praktycznie nieopłacalny.

System Druku Cyfrowego Rollenco T4, którego Intrex jest dystrybutorem spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem na rynku Polskim. – Daje on naszym klientom niemalże nieograniczone możliwości drukowania kolorowych grafik na papierowych torbach, kopertach, opakowaniach typu doypack, kartonach, opakowaniach drewnianych oraz wielu innych materiałach wsiąkliwych – mówi Adrianna Ciurzyńska, Specjalista ds. marketingu w firmie Intrex.

Ukomet

Wywiad z właścicielem firmy Ukomet można przeczytać TUTAJ.


Firma Intrex jest wystawcą Targów Festiwal Marketingu. Można się z nimi będzie spotkać na Hali nr 1, stoisko H8.