Poznaj system CRM Vision na FestiwalMarketingu.pl

0
W tym roku do grona wystawców dołączyła firma YourVision – IT Solutions sp. z o.o. z Gdańska – producent nowoczesnego systemu CRM Vision.  

System CRM Vision to bezpieczne oprogramowanie online dla małych i średnich firm. Przyspiesza codzienną pracę, usprawnia dostęp do informacji oraz kontrolę prowadzonych działań. System pozwala na kompleksową obsługę klienta – od momentu pierwszego nawiązanego kontaktu, poprzez przygotowanie oferty, utworzenie zamówienia aż po wystawienie faktury. Wszystkie informacje dotyczące wysłanych wiadomości, odbytych rozmów, przesłanych  dokumentów  znajdziemy w jednym miejscu. Dostęp do nich jest możliwy z dowolnej lokalizacji poprzez urządzenia takie jak smartfon, tablet, laptop lub komputer stacjonarny. Dzięki temu ważne informacje mamy zawsze pod ręką. CRM Vision pozwala na usprawnienie następujących obszarów działalności firmy:

  • Kontakty – wygodne grupowanie i wyszukiwanie, historia i plan działań z Klientem
  • Zadania – plan dnia, współdzielone kalendarze oraz automatyczne przypomnienia email i SMS
  • Projekty – praktyczny podział na etapy, budżetowanie i pełna dokumentacja
  • Finanse – generowanie ofert, zamówień, faktur oraz ich szybka wysyłka mailem
  • Magazyn – czytelna kontrola stanów magazynowych, przejrzyste raporty
  • Pliki – nieograniczona pojemność wirtualnego dysku
  • Telefon i SMS – informacje o kliencie i notatki podczas rozmowy, powiadomienia SMS

– Wśród naszych klientów duży procent stanowią firmy marketingowe i reklamowe. Zebraliśmy w branży wiele doświadczeń i wiemy jak dostosować system do potrzeb takich firm stąd nasza obecność na targach – wyjaśnia Artur Chełmecki, prezes Zarządu YourVision – IT Solutions sp. z o.o.

Firma zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska A10 oraz do zapoznania się z pełnymi możliwościami systemu na stronie www.crmvision.pl

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa.