Poznaj zwycięskie zgłoszenia konkursu Super Gift 2021!

admin_cyber
02 lut 2024

Zakończyło się głosowanie na najlepsze artykuły promocyjne, które będą prezentowane podczas odbywających się już w przyszłym tygodniu targów reklamy Festiwal Marketingu i Druku. 

Konkurs wyróżnia artykuły promocyjne prezentowane podczas targów, odznaczające się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. Głosować można w 5 kategoriach/ przedziałach cenowych, a także w kategoriach Super Business Gift – najlepszy artykuł promocyjny dla menadżera oraz tegoroczna nowość – GIFT BOX – boxy prezentowe.

– To naprawdę wyjątkowa i jednocześnie rekordowa edycja konkursu. W 7 kategoriach zgłoszono rekordową ilość 122 gadżetów reklamowych. W głosowaniu internetowym wzięło udział blisko 5 tys. osób. Ze względu na duże zainteresowanie konkursem i niewielką różnicę głosów pomiędzy kolejnymi miejscami, zdecydowaliśmy się przyznać także wyróżnienia w trzech kategoriach – mówi Monika Opałka, Dyrektor Sprzedaży w OOH magazine, organizatora konkursu oraz targów Festiwal Marketingu i Druku.

Głosowanie odbywało się poprzez formularz internetowy, byli do niego uprawnieni przedstawiciele firm z branży, a warunkiem zagłosowania było pozostawienie swoich danych i potwierdzenie oddania głosu.

Druga odsłona konkursu będzie miała swoje miejsce podczas wrześniowych targów, zostanie wtedy wybrana Nagroda Publiczności – zdobywca największej liczby głosów oddanych przez odwiedzających imprezę.

Zobacz nagrodzone gadżety: KLIKNIJ TUTAJ.

Trwa rejestracja na targi. Zarejestruj się TERAZ.