Pozytywnie Promocyjni z największym stoiskiem na wrześniowych targach

0

Pozytywnie Promocyjni to innowacyjny projekt na polskim rynku gadżetów reklamowych, który swoją premierę rynkową miał na początku ubiegłego roku. W jego ramach – po raz pierwszy w historii branży upominków reklamowych – prezentowana jest wspólna oferta kilkunastu, wiodących producentów gadżetów reklamowych. Dzięki niemu marketerzy mogą w jednym miejscu znaleźć ofertę wspomnianych wcześniej firm, będących liderami rynkowymi w dwunastu, najbardziej popularnych kategoriach upominków biznesowych. Oferta ta dostępna jest na platformie www.pozytywniepromocyjni.pl oraz w tradycyjnym, drukowanym katalogu, który można bezpłatnie zamówić na stronie internetowej projektu.

Po raz pierwszy grupa zaprezentuje również swoją kompleksową ofertę na wspólnym, blisko 300-metrowym stoisku podczas zbliżającego się FestiwalMarketingu.pl

– Będzie to dla nas wyjątkowa okazja, aby w ramach dużej, wspólnej przestrzeni wystawienniczej zaprezentować naszą bogatą ofertę produktów promocyjnych, których wspólnym mianownikiem jest ich jakość, funkcjonalność oraz  doświadczenie i know-how producentów, będących specjalistami w danej kategorii produktów – mówi kierujący projektem Tomasz Przewoźnik.

Pozytywnie Promocyjni na FestiwalMarketingu.pl 2019 

W ramach wspólnego stoiska odwiedzający będą mogli spotkać się z przedstawicielami kilkunastu firm i poznać ich szczegółową ofertę. Będą to:

AWIH – lider w produkcji toreb i opakowań reklamowych. Na rynku od 1993 roku. Firma posiada najszerszą ofertę toreb reklamowych na rynku. Wszystkie one mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. W ofercie firmy można znaleźć torby papierowe w wielu wariantach, torby ekologiczne, ekskluzywne torby laminowane, torby materiałowe, torby foliowe, torby świąteczne oraz szeroką gamę opakowań reklamowych.  Firma posiada park maszynowy pozwalający wykonać torby we własnym zakresie.

www.awih.com.pl

Citron Group – wiodący dystrybutor elektroniki reklamowej obecny na polskim rynku od 2004 roku. Specjalizuje się w produkcji i znakowaniu pendrive’ów, powerbank’ów, głośników bluetooth, słuchawek bezprzewodowych oraz wielu innych produktów z szeroko rozumianej elektroniki reklamowej. Od 2016 roku firma posiada unikatową w Europie linię produkcyjną pendrive’ów w spersonalizowanym kształcie. W ramach marki PVC Factory realizuje również zamówienia na wiele innych produktów z PCV: breloki, zawieszki, magnesy czy podkładki pod kubki.

www.citrongroup.pl

Guapa Clean Up – największy producent artykułów kosmetyki samochodowej oraz gospodarstwa domowego w Polsce. Na rynku od 1993 roku. Od wielu lat specjalizuje się w produkcji gąbek i ścierek samochodowych z mikrofibry, irchy syntetycznej oraz irchy naturalnej, czy też rękawic do mycia i polerowania. W ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie najwyższej jakości materiały zapewniające bezpieczeństwo i komfort ich użytkowania. Wszystkie produkty mogą być dowolnie personalizowane. Firma oferuje również możliwość wyprodukowania wspomnianych wyżej produktów w indywidualnym kształcie.

www.guapa.pl

Happy Gifts Europe – właściciel marek Lecce Pen i B1 oferujących najwyższej jakości,  plastikowe i metalowe długopisy reklamowe. Długopisy marki Lecce Pen obecne są na europejskim rynku reklamy od ponad 50 lat. Oprócz standardowych modeli w ofercie marki znaleźć można innowacyjne długopisy antybakteryjne oraz szeroką gamę długopisów ekologicznych. Firma posiada również w swojej ofercie notesy reklamowe marki thINKme, której jest właścicielem. W jej ramach dostępnych jest kilkanaście serii notesów w różnych formatach, kolorystyce i rodzajach oklein.

www.happygifts.eu

Headwear – wiodący producent i dystrybutor czapek reklamowych. Posiada w swojej ofercie czapki z daszkiem, czapki zimowe, daszki i kapelusze. Oferuje pełną personalizację produktów z wykorzystaniem dziesiątek technik zdobienia. Oferta firmy obejmuje 560 gotowych styli katalogowych, miliony kombinacji kolorystycznych oraz najkrótsze na rynku terminy realizacji zamówień. Grupa Headwear istnieje na rynku reklamowych nakryć głowy od 1974 roku dystrybuując swoje produkty na wszystkich kontynentach.

www.headwear.com.pl

Ies Polska – jeden z wiodących dostawców odzieży reklamowej i roboczej na rynku polskim. Oficjalny importer najpopularniejszych marek odzieżowych takich jak Fruit of the Loom, Russell oraz Result. Firma w swojej ofercie posiada koszulki, polo, bluzy, spodnie, kurtki, kamizelki, koszule, polary i mnóstwo akcesoriów. Oferowana odzież reklamowa dostępna jest w wielowariantowej kolorystyce, szerokim spektrum rozmiarów, zarówno dla mężczyzn, kobiet, jak i dzieci. Firma dysponuje największym stanem magazynowym odzieży Fruit of the Loom w Polsce, dzięki czemu jest w stanie zapewnić bardzo szybki czas realizacji zamówień.

www.iespolska.pl

Maxim Ceramics – lider rynkowy w obszarze szeroko rozumianej ceramiki reklamowej. Oferuje kilkadziesiąt modeli kubków i filiżanek, w tym wyjątkowe modele autorskie. Marka ceramiki i porcelany reklamowej Porceline by Maxim, to również szeroka gama zdobień. Firma wykonuje nadruki, stosuje technikę piaskowania oraz graweru laserowego. Siłę personalizacji produktu wzmacniają techniki natryskowe, które pozwalają barwić produkty na dowolny kolor. Każde wykonane zdobienie jest indywidualne i dostosowane do potrzeb klientów i ich marek. Ważny wyróżnik firmy stanowi personalizacja nie tylko logotypem, czy specjalnie dopasowanym kolorem. Każdy kubek, czy filiżanka mogą zostać spersonalizowane imieniem klienta, czy obdarowanej osoby.

www.maxim.com.pl

Notedeco – wiodący producent notesów samoprzylepnych z nadrukiem i wielu odmian notesów firmowych i reklamowych. Główne produkty firmy to notesy samoprzylepne, Z-notesy (innowacyjne rozwiązanie bloczków karteczek samoprzylepnych z ułożonymi na przemian paskami kleju), kostki z bocznym nadrukiem, notesy magnetyczne, notesy standardowe oraz notatniki. Firma oferuje szereg metod zdobienia oferowanych przez siebie produktów.

www.notesy.pl

Refloactive Niciak Group – topowy producent wyjątkowej jakości certyfikowanych produktów odblaskowych znajdujących zastosowanie na rynku reklamowym. Należą do nich zawieszki odblaskowe (twarde i miękkie), opaski odblaskowe, maskotki, kamizelki i szelki odblaskowe dla dzieci i dorosłych,  akcesoria odblaskowe dla aktywnych i wiele innych. Produkty posiadają certyfikat CE EN 13356, a większość produktów wykonana jest na bazie certyfikowanej folii 3M i AGR. Firma oferuje również odblaski reklamowe w dowolnym kształcie, które stanowią wyjątkowy nośnik reklamy.

www.odblaski24.com.pl

Ritter Pen – wiodący europejski producent długopisów reklamowych. Historia firmy sięga roku 1928, a pierwszy wyprodukowany przez firmę długopis został zaprezentowany na targach we Frankfurcie w 1948 roku. Od tego czasu firma Ritter Pen zaczęła wyznaczać nowe trendy w produkcji długopisów reklamowych. Długopisy marki Ritter charakteryzują się najwyższą jakością i ponadczasowym designem, a ich produkcja odbywa się z wykorzystaniem wyłącznie bezpiecznych, nie zawierających szkodliwych substancji materiałów. Bogata paleta barw mix&match colors pozwala na stworzenie niekończących się kombinacji kolorystycznych długopisów.

www.ritterpolska.pl

Słodkie Upominki – największy polski producent słodyczy reklamowych i jeden z europejskich liderów w tej kategorii produktów. Firma od podstaw projektuje i produkuje słodycze reklamowe z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dla zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa żywności firma wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności BRC. Produkty czekoladowe posiadają certyfikat UTZ, a firma pochwalić się również może certyfikatem FSC® (C155076).  W ofercie firmy znajduję się czekoladki, ciastka, cukierki, pastylki, drażetki, gumy do żucia, lizaki oraz ręcznie wytwarzane praliny oraz trufle. Firma w całości produkuje, konfekcjonuje i personalizuje swoje produkty.

www.slodkieupominki.pl

Wydawnictwo Telegraph – rodzinna firma, która od 30 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją kalendarzy, notesów i innych wyrobów papierniczych. Flagowe produkty firmy to personalizowane kalendarze książkowe w pełnym zakresie formatów i z różnymi rodzajami opraw, kalendarze ścienne – plakatowe, trójdzielne, wieloplanszowe, kalendarze kieszonkowe i biurowe, notesy książkowe i okładki do dyplomów. Firma zapewnia pełną personalizację oferowanych przez siebie produktów.

www.telegraph.com.pl

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się dniach 9-10 września br. w EXPO XXI Warszawa. Podczas targów zaprezentują się przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy – dostawcy artykułów promocyjnych, przedstawiciele poligrafii reklamowej, producenci POS i sektor EVENT. Targom towarzyszyć będą liczne wydarzenia dodatkowe: konferencje, warsztaty, pokazy, szkolenia oraz konkursy branżowe.

Trwa rejestracja na to wydarzenie: https://festiwalmarketingu.pl/formularz/