Pracownia Kreativa w Strefie EVENT MIX FestiwalMarketingu.pl

0

Pracownia Kreativa – młoda  na rynku eventowym firma scenograficzna i produkcyjna z zakresu szeroko rozumianej produkcji  konstrukcji marketingowych – mebli, zabudów targowych, ekspozycyjnych, elementów dekoracyjnych i artystycznych gadżetów, po raz pierwszy pierwszy zaprezentuje się na FestiwalMarketingu.pl.

Oferta Pracowni Kreativa obejmuje również meble codziennego użytku, rzeźby i nowoczesny design wnętrzarski.  Firma powstała po to by realizować pomysły zupełnie nieoczekiwane oraz takie bardziej oczywiste.  Pracownię tworzy grupa przyjaciół. Wszyscy to pasjonaci i profesjonaliści  w swoich dziedzinach skupiający doświadczenia zarówno pracy korporacyjnej, realizacyjnej  i  jak twórczej. Kreativa współpracuje z doświadczonymi fachowcami o różnorodnych kompetencjach. Jak pracuje? Kreuje, tworzy, buduje i wspólnie z partnerami biznesowymi i klientami realizuje wypracowane i sprawdzone rozwiązania.

W portfolio Kreativy można znaleźć: scenografię eventową i sceniczną, stoiska targowe, stoiska ekspozycyjne, meble eventowe, standy, lady recepcyjne, zabudowy meblowe, meble na zamówienia indywidualne, rekwizyty, elementy dekoracyjne, rzeźby i wiele innych prac.

– Udział w takim wydarzeniu jak FestiwalMarketingu.pl to doskonała okazja, aby zaprezentować nasz młody dorobek, poparty jednak bogatym doświadczeniem pracy w branży eventowej i scenograficznej. To również  możliwość spotkania szerokiego grona przedstawicieli sektora marketingowego, dla których mamy w swojej ofercie ciekawe rozwiązania. W tym roku zaprezentujemy nie tylko nasze dokonania, ale też partnersko z firmami Eventwide Warszawa i ZuGarden chcemy pokazać jak podchodzimy do naszej pracy i kreacji – kompleksowo, dostarczając rozwiązań scenograficznych i aranżacji przestrzeni we współpracy z naszymi partnerami – wyjaśnia Renata Razmuk, Business Development Director w Pracowni Kreativa.

Firma zaprasza do odwiedzenia stoiska C20 w Strefie EVENT MIX wrześniowych targów.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana II edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się 13 września br.

Film podsumowujący konferencję Event MIX 2016: ZOBACZ TUTAJ.

www.pracowniakreativa.com.pl