Premiera Akonda: maszyna do klejenia główek HEAD-one

0
Akonda

Już po raz dziewiąty Akonda zaprasza na Festiwal Marketingu, na którym zaprezentuje nie tylko swoje flagowe produkty, ale również długo wyczekiwaną nowość – urządzenie do automatycznej produkcji główek do kalendarzy HEAD-one.

HEAD-one to rewolucyjne urządzenie tworzące główki z wypukłością na kartonie lub tekturze z prędkością ponad 500 sztuk na godzinę. Niezwykle ważna premiera dla wszystkich zajmujących się produkcją kalendarzy trójdzielnych i doskonałe dopełnienie dla posiadaczy urządzeń takich jak CAL-one 1000 lub CAL-one mini. Na Festiwalu Marketingu HEAD-one zostanie zaprezentowana po raz pierwszy!

Nie zabraknie również urządzenia CAL-one mini – półautomatu do klejenia kalendarzy trójdzielnych. To doskonałe rozwiązanie dla średnich nakładów, które zostało skonstruowane na bazie doświadczeń z wielu lat wdrożeń pełnego automatu CAL-one 1000. To gwarancja obniżenia jednostkowego kosztu produkcji kalendarza i przyśpieszenia 3-4-krotnie realizacji kalendarzy. Maszyna wyposażona jest w podajnik, pozwalający umieścić ponad 8-centymetrowy stos blatów a maksymalna długość blatu oraz gotowego kalendarza to 100cm.

– Nie możemy doczekać się spotkań z Gośćmi Festiwalu, nie tylko przecież prezentujemy nasze maszyny, ale również lub przede wszystkim poznajemy potrzeby naszych Klientów. Premiera urządzenia do automatycznej produkcji główek jest zresztą odpowiedzią na te potrzeby i jak zawsze dążymy do wsparcia w automatyzacji procesów poligraficznych – zaprasza Dominik Szulim, współwłaściciel firmy Akonda i Akonda Tex. Maszyny będzie można obejrzeć w hali numer 3, na stoisku A4 w dniach 14-15 września.

Więcej  o premierach Akonda na Festiwalu TUTAJ.

Trwa rejestracja na targi. Zarejestruj się bezpłatnie TUTAJ.