Premiera joomp.pl na targach Festiwal Marketingu

0
joomp

Dawniej esbook.eu, dziś joomp.eu, a od września premierę świętuje joomp.pl. Co się za tym kryje? Serwis i wyszukiwarka dostawców upominków reklamowych, której celem jest ułatwienie nawiązywania relacji biznesowych między producentami produktów reklamowych, a dystrybutorami i agencjami reklamowymi.

Oprócz nowej dynamicznej nazwy został wprowadzony szereg usprawnień obejmujących jeszcze szybsze wyszukiwanie dostawców, nowe możliwości łatwego wysyłania zapytań zbiorczych oraz lepsza personalizacja usług.

Krajowy joomp skupia ponad tysiąc dostawców, którym obecność na joomp.pl umożliwia stały kontakt z agencjami reklamowymi, zwiększenie zasięgu swojej promocji, dotarcie do większej klienteli i budowanie nowych relacji biznesowych.

joomp

Podobnie jak w przypadku wersji europejskiej – joomp.pl pozostaje bezpłatną usługą dla agencji i dystrybutorów, którzy dzięki wyszukiwarce szybko odnajdą produkt i producenta.

Na portalu wiele funkcji zostało uproszczonych do maksimum, aby zaoszczędzić jak najwięcej czasu użytkownikom, np. błyskawiczne zapytania, które odbywają się w 3 prostych krokach i mogą być wysyłane nawet do wielu firm lub przygotowanie spersonalizowanej oferty dla klienta. Ponadto joomp.pl przyciąga codzienną porcją inspiracji produktowych – na głównej stronie znajduje się wiele przydatnych informacji o nowościach i aktualnych promocjach, które są okazją do wzbogacenia własnego asortymentu.

Wieloletnie doświadczenie branżowe właściciela portalu oraz sprawdzone i zweryfikowane bazy firm pozwoliły na stworzenie solidnego i wiarygodnego narzędzia, które łączy ze sobą zalety spotkań biznesowych na targach z szybkością rozwiązań online.

Joomp.pl to idealne narzędzie dla tych, którzy chcą się dynamicznie rozwijać, szukają nowych kontaktów biznesowych, rozwijać działalność i udoskonalać swoją ofertę.

Premiera Joomp.pl będzie miała miejsce na ich stoisku J17 w Hali nr 1 podczas targów. Trwa bezpłatna rejestracja TUTAJ.