Premiera OOH magazine i Raportu Dostawców na targach Packaging Innovations

0

Podczas kwietniowych targów Packaging Innovations w Warszawie, OOH magazine zaprezentuje na swoim stoisku specjalnie przygotowany na to wydarzenie Raport Dostawców Mediów i Maszyn. To ponad studwudziestostronicowe, szerokie kompendium mediów, maszyn i oprogramowania, jak również map dostawców mediów i maszyn dla szeroko rozumianej branży poligraficznej i reklamowej. Tematem przewodnim numeru są media i urządzenia wykorzystywane do produkcji opakowań i etykiet.

Na targach pojawi sie nowy numer OOH magazine. Jakie działania marketingowe podejmować i jak kreować skuteczne kampanie? O to zapytaliśmy TOP dyrektorów marketingu: PKO Banku Polskiego, PKN ORLEN SA i Jeronimo Martins Polska. W branży opakowań i etykiet rozważania na temat zalet opakowań szklanych, jak również materiał o opakowaniach i etykietach dedykowanych dla żywności. W numerze również o marketingu w miejscu sprzedaży, gadżetach reklamowych i event marketingu.

Zapraszamy na stoisko A13, na targach Packaging Innovations, 9 – 10 kwietnia, Hala Expo XXI, Warszawa. PACKAGING INNOVATIONS to obecnie najważniejsze targi w Europie Środkowo- Wschodniej dla branży opakowań, etykiet, kodów, nalepek, itp.