Premierowo na targach reklamy we wrześniu – Premier Group

admin_cyber
02 lut 2024
Premier Group to producent porcelany reklamowej i świec zapachowych z Poznania.

Firma działa na rynku od 2016 roku, choć jej doświadczenie sięga roku 2000. Od początku specjalizuje się w dekorowaniu porcelany z europejskich fabryk. Jej domeną jest technologia barwienia porcelany HydroColor. W ramach tej technologii porcelana jest barwiona wg kolorystyki Pantone, w ofercie można znaleźć także opcję Soft Touch czy Beton Optic. Na barwieniu porcelany ich praca jednak się nie kończy.

– Na realizowanych przez nas zleceniach wykonujemy nadruki oraz grawer. Od samego początku za punkt najważniejszy stawiamy sobie jakość, a nasze produkty z powodzeniem konkurują z produktami niemieckich producentów, utrzymując jednocześnie bardzo konkurencyjną cenę – mówi Maciej Pasternak. I dodaje – W 2018 roku rozpoczęliśmy produkcję świec zapachowych z naturalnym (BIO) woskiem palmowym lub sojowym. Nasi klienci produkt ten ocenili jako bardzo atrakcyjny z punktu widzenia narzędzi wsparcia marketingowego, a my go ciągle rozwijamy. Obecnie Premier Group to jedyny w Polsce producent świec reklamowych w 100% z naturalnych materiałów.

18 i 19 września z przedstawicielami firmy będzie można się spotkać podczas targów FestiwalMarketingu.pl na stoisku G11.

www.PremierGroup.pl