PREMIUMBRANDS.PL – upominki biznesowe na wrześniowych targach

0
PREMIUMBRANDS

Design, oryginalność, nowoczesność, ekskluzywność, najwyższa jakość i na dodatek użyteczność, to – wedle informacji PREMIUMBRANDS.PL – najważniejsze cechy ich produktów. Z ofertą na żywo będzie można zapoznać się już podczas wrześniowego Festiwalu.

– Mamy przyjemność dostarczać naszym klientom produkty, które pozwalają się wyróżnić – produkty, które stają się częścią codziennego życia, a osoby obdarowane korzystają z nich ich latami – mówi Tomasz Matuszczak z PREMIUMBRANDS.PL, wyłączny dystrybutor LEXON w Polsce.

PREMIUMBRANDS PREMIUMBRANDS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferta PREMIUMBRANDS.PL to katalog topowych brandów: od designerskiej i wytyczającej trendy od ponad 30 lat francuskiej marki LEXON poprzez elegancję i dostojność marek HUGO BOSS, FASTINA, CERRUTI 1881, CACHAREL, UNGARO po świeżość włoskiej NAVA Design i użyteczność KUTJO i MYKRONOZ – każda wyselekcjonowana marka jest inna i na swój sposób wyjątkowa. Szeroka gama produktów jak: audio, elektronika, torby, plecaki, zegary, artykuły biurowe, podróżne, sportowe, piśmiennicze i inne powalają każdemu znaleźć coś dla siebie. Na każdym produkcie można wykonać znakowanie logo.

PREMIUMBRANDS

Na Festiwalu Marketingu firma zaprezentuje liczne nowości. Produkty będzie można obejrzeć na stoisku E5, na hali nr 1, 14-15 września 2022 roku w EXPO XXI Warszawa.

Więcej informacji www.premiumbrands.pl

Pełna lista wystawców TUTAJ.