Promo-House po raz pierwszy na targach FestiwalMarketingu.pl

admin_cyber
02 lut 2024

Do grona wystawców targów reklamy dołączył Promo-House. Firma od ponad  dwudziestu lat zajmująca się produkcją krawatów, apaszek i szali.

Dział  sprzedaży korporacyjnej PROMO-HOUSE jest dedykowany profesjonalnej oraz indywidualnej obsłudze podmiotów biznesowych w zakresie: sprzedaży produktów Promohouse jako upominków reklamowych oraz projektowaniu i produkcji korporacyjnych krawatów i apaszek. Oferta działu to zarówno krawaty na bazie katalogu krawatów i apaszek dostępnych w naszych sklepach, jak i opracowane na zamówienia indywidualne projekty  i personalizowane opakowania.

Doświadczenie firmy połączone z wiedzą gwarantuje wykonanie produktu na najwyższym poziomie.

– Oczekujemy, iż poprzez uczestnictwo w FestiwalMarketingu.pl nasze produkty trafią do jeszcze większej liczby odbiorców. Na targach chcemy pokazać ofertę przedświąteczną (last minutes dla spóźnialskich). Ponadto odbędzie się premiera wiosennej, autorskiej kolekcji apaszek oraz szali VENZO woman 2017 Przemysława Włoszka, a także prezentacja kolekcji apaszek znanej włoskiej marki Laura Bagiotti – wyjaśnia Tadeusz Łukasik, współwłaściel firmy Promo-House.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 7-8 września br. w EXPO XXI Warszawa.

 

www.krawaty.info www.apaszki.info www.pudelka.info www.luxury4you.pl