PROMO SHOW 2016: Rekordowa ilość nowych wystawców

0
800x600

Choć do tegorocznej odsłony PROMO SHOW zostało jeszcze kilka miesięcy, lista uczestnictwa jest już praktycznie zamknięta. W Gdańsku i Poznaniu organizator zanotował komplet uczestników, dwa ostatnie miejsca zostały w Katowicach

 

– Trzecia edycja PROMO SHOW to absolutnie rekordowa odsłona. Zarówno w kontekście znaczącego rozwoju imprezy – zanotowaliśmy 30% wzrost liczby wystawców w stosunku do ubiegłego roku, jak i postawienia na biznesowe, strategiczne lokalizacje, które zagwarantują wystawcom maksimum komfortu. W Gdańsku spotkanie będzie miało miejsce w AMBER EXPO, a w Poznaniu na INEA STADION. Szczególnie ostania lokalizacja zasługuje na uwagę. W tym roku w stolicy śląska dostawcy i agencje spotkają się 14 metrów pod ziemią, w podziemiach Muzeum Śląskiego w Katowicach – wyjaśnia Monika Opałka, dyrektor sprzedaży OOH magazine. – Cieszy nas nie tylko lojalność stałych klientów, ale duża grupa firm debiutujących na tych wydarzeniu. W Poznaniu pojawi się po raz pierwszy 8 firm, w Gdańsku 11, a w Katowicach aż 16 nowych uczestników. W tym momencie nasz event jest już o 60% większy niż konkurencyjne imprezy branżowe  –  dodaje Monika Opałka.

PROMO SHOW odbędzie się 13 września w Gdańsku, 14 września w Poznaniu i 15 września w Katowicach. To regionalne spotkania dla branży artykułów promocyjnych, podczas których czołowi dostawcy prezentują nowości na najbliższe miesiące i sezon świąteczny. Wydarzenie jest kontynuacją warszawskich targów – FestiwalMarketingu.pl. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili już kluczowi dostawcy branży upominków reklamowych, w Gdańsku pojawi się 42 wystawców, w Poznaniu 35, a w Katowicach swoją ofertę zaprezentuje aż 49 firm. Mając na uwadze komfort uczestników, we wszystkich miastach organizator zapewnia bezpłatny parking.

Organizatorem wydarzenia jest OOH magazine. Partnerem strategicznym jest giftsonline.pl – największa wyszukiwarka gadżetów online. Partnerem wydarzenia jest Polska Izba Artykułów Promocyjnych.

Lista wystawców Gdańsk KLIKNIJ

Lista wystawców Poznań KLIKNIJ

Lista wystawców Katowice KLIKNIJ

www.promoshow.pl