PROMO SHOW 2017 – dostawcy zapraszają do Gdańska & Katowic

0

Czołowi dostawcy gadżetów reklamowych ponownie zapraszają agencje i klientów końcowych na największe road show branży reklamowej. We wrześniu w Gdańsku i Katowicach zaprezentują nowości na sezon świąteczny. Te regionalne targi dla branży artykułów promocyjnych są  kontynuacją warszawskiej imprezy – FestiwalMarketingu.pl.

PROMO SHOW z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W gronie nowych wystawców pojawiły się m.in. firmy: ADLER, PRAŻMOWSCY czy DRUKARNIA AGPRESS. Swój udział potwierdzili także dotychczasowi wystawcy – aktualną listę wystawców z Gdańska można zobaczyć TUTAJ, a z Katowic TUTAJ.

– Bezpośrednie spotkania z pracownikami agencji reklamowych są najlepszą okazją do podtrzymania kontaktów, budowania relacji, ale i pozyskanie nowych klientów. Kameralna atmosfera i możliwość spotkań w poszczególnych miastach jest doceniana przez przedstawicieli agencji. To także doskonała okazja do zapoznania się na żywo z najnowszą ofertą dostawców. Podczas tegorocznej edycji dostawcy zaprosili swoich klientów nad morze i na Śląsk. Agencje z wielkopolski zapraszamy na konferencję MARKETING MIX, skierowaną właśnie dla nich, która odbędzie się w Warszawie, podczas FestiwalMarketingu.pl. – mówi Monika Opałka, dyrektor sprzedaży OOH magazine.

PROMO SHOW odbędzie się 19 września w Gdańsku i 21 września w Katowicach. W poszczególnych lokalizacjach zostały ostatnie wolne stoiska.

Organizatorem wydarzenia jest OOH magazine. Partnerem strategicznym jest giftsonline.pl – największa wyszukiwarka gadżetów online.

Relacja filmowa z ostatniej edycji:

www.promoshow.pl

www.festiwalmarketingu.pl