Promo Show w Gdańsku i Katowicach już w tym tygodniu!

0

Czołowi dostawcy gadżetów reklamowych ponownie zapraszają agencje i klientów końcowych na największe road show branży reklamowej. Ponad 40 dostawców zaprezentuje zarówno w Gdańsku, jak i w Katowicach nowości na sezon świąteczny. Te regionalne targi dla branży artykułów promocyjnych są kontynuacją zeszłotygodniowych targów reklamy – FestiwalMarketingu.pl.

PROMO SHOW z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem nowych firm, jak i dotychczasowych wystawców – aktualną listę wystawców z Gdańska można zobaczyć TUTAJ, a z Katowic TUTAJ.

– Bezpośrednie spotkania z pracownikami agencji reklamowych są najlepszą okazją do podtrzymania kontaktów, budowania relacji, ale i pozyskania nowych klientów. Kameralna atmosfera i możliwość spotkań w poszczególnych miastach jest doceniana przez przedstawicieli agencji. To także doskonała okazja do zapoznania się na żywo z najnowszą ofertą dostawców – mówi Monika Opałka, dyrektor sprzedaży OOH magazine.

PROMO SHOW odbędzie się 19 września w Gdańsku i 21 września w Katowicach, w godzinach 10.00 – 16.00. Spotkania odbywają się w prestiżowych lokalizacjach w centrach miast: w Gdańsku w Amber Expo, a w Katowicach w hotelu Altus Prestige. Wejście na PROMO SHOW jest bezpłatne. Należy zabrać ze sobą wizytówkę służbową.

www.promoshow.pl