PROMO SHOW – rekordowa edycja. Cztery ostatnie stoiska!

admin_cyber
02 lut 2024

Listy wystawców tegorocznego PROMO SHOW są praktycznie zamknięte. W Gdańsku nie ma już wolnych miejsc, a w Poznaniu i Katowicach zostały po dwa ostatnie stoiska w każdym z miast. W tym ostatnim w niezwykłym miejscu – 14 metrów pod ziemią. 

PROMO SHOW to regionalne spotkania dla branży artykułów promocyjnych, podczas których czołowi dostawcy prezentują nowości na sezon świąteczny. Wydarzenie jest kontynuacją warszawskich targów – FestiwalMarketingu.pl. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili już kluczowi dostawcy branży upominków reklamowych, w Gdańsku pojawi się 40 wystawców, w Poznaniu 36, a w Katowicach swoją ofertę zaprezentuje aż 47 firm.

– Cieszy nas przede wszystkim ogromne zainteresowanie tegoroczną edycją. Właściwie nie mamy już wolnych miejsc, łącznie zostały cztery ostatnie stoiska. W tym momencie nasz event jest już o 60% większy niż konkurencyjne imprezy branżowe – mówi Monika Opałka, dyrektor sprzedaży OOH magazine. – Śmiało możemy powiedzieć, że mimo internetowej rewolucji, bezpośrednie spotkania są nadal najlepszą okazją do podtrzymania kontaktów, budowania relacji, ale i pozyskania nowych klientów. Kameralna atmosfera i możliwość spotkań w poszczególnych miastach jest doceniana przez przedstawicieli agencji. To także doskonała okazja do zapoznania się na żywo z najnowszą ofertą dostawców – dodaje Monika Opałka.

PROMO SHOW odbędzie się 13 września w Gdańsku, 14 września w Poznaniu i 15 września w Katowicach. W Gdańsku spotkanie będzie miało miejsce w AMBER EXPO, a w Poznaniu na INEA STADION. Szczególnie ostania lokalizacja zasługuje na uwagę – w tym roku w stolicy śląska dostawcy i agencje spotkają się 14 metrów pod ziemią – w podziemiach Muzeum Śląskiego w Katowicach. We wszystkich miastach organizator zapewnia bezpłatny parking.

Organizatorem wydarzenia jest OOH magazine. Partnerem strategicznym jest giftsonline.pl – największa wyszukiwarka gadżetów online. Partnerem wydarzenia jest Polska Izba Artykułów Promocyjnych.

Lista wystawców Gdańsk KLIKNIJ

Lista wystawców Poznań KLIKNIJ

Lista wystawców Katowice KLIKNIJ

www.promoshow.pl