PROMO SHOW w Poznaniu na INEA Stadion

0

Tegoroczne road show dla firm z branży reklamowej rozpocznie się 15 września w Gdańsku, kolejnego dnia będzie miało swoją odsłonę w Poznaniu, a 17 września zakończy się w Katowicach.  Lokalizacja poznańskiego spotkania została przeniesiona do atrakcyjniejszej przestrzeni, jaką jest Centrum Konferencyjne na stadionie Lecha Poznań.

 

INEA Stadion to komfortowe sale konferencyjne, atrakcyjna lokalizacja połączona z łatwym dojazdem oraz dużym parkingiem. Funkcjonalność obiektu stwarza możliwość organizacji różnorodnych wydarzeń o podłożu sportowym. Nowoczesne, wielofunkcyjne, klimatyzowane sale konferencyjne mają widok bezpośrednio na płytę stadionu. Mistrzowską ofertę w tym obiekcie przedstawią tym razem firmy z branży reklamowej podczas poznańskiej odsłony PROMO SHOW.

 

Cykl eventów został przygotowany specjalnie dla firm z rynku reklamy. To nie tylko doskonała okazja, by zapoznać się z aktualną ofertą producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych, ale także możliwość uczestnictwa w prestiżowych szkoleniach sprzedażowych.

 

– Dotychczasowa lokalizacja w Hotelu Novotel nie spełniała oczekiwań z powodu braku parkingu. Wybierając INEA Stadion kierowaliśmy się dużym parkingiem oraz ciekawą powierzchnią na szkolenia i warsztaty. W PROMO SHOW stawiamy na komfort i wygodę, zarówno wystawców, jak i zwiedzających. Większa powierzchnia ułatwi prowadzenie rozmów biznesowych, a większa ilość wystawców będzie atrakcyjniejsza dla zwiedzających – mówi Monika Opałka z OOH magazine.

 

Podczas spotkań PROMO SHOW trenerzy Roman Kawszyn i Adam Szaran z firmy Al Fianco przeprowadzą bezpłatne szkolenia z technik obrony ceny oraz budowania relacji podczas spotkania sprzedażowego. Na agencje reklamowe czeka także szkolenie ze znakowania artykułów promocyjnych.

 

www.promoshow.pl