PromoNotes dołącza do wystawców FestiwalMarketingu.pl

admin_cyber
02 lut 2024

Producent artykułów reklamowych z papieru po raz pierwszy przedstawi swoją ofertą na wrześniowych targach reklamy.

PromoNotes ma ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie produkcji oraz sprzedaży produktów promocyjnych wykonanych z wykorzystaniem papieru, zarówno offsetowego jak i samoprzylepnego. Firma prężnie działa w całej Europie, dostarczając najwyższej jakości, indywidualnie zadrukowane artykuły reklamowe.

– Zdecydowaliśmy się wziąć udział w targach, aby móc zaprezentować nie tylko naszą standardową ofertę produktową, ale również nasze nowości. W głównej mierze skupimy się na zaprezentowaniu naszej najnowszej marki – Mindnotes – notesów książkowych w twardych i miękkich oprawach wykończonych zarówno papierem jak i materiałami takimi jak PU czy tekstylia. Doradzimy w jaki sposób poprzez metody zdobienia oraz dodatki można stworzyć idealny produkt reklamowy.

Liczymy na to, że uczestnictwo w targach FestiwalMarketingu.pl pozwoli na przekonanie uczestników o znakomitej jakości produktów wytwarzanych w całości w naszej drukarni w Suchym Lesie – podkreśla Aneta Mrzywka, Marketing Manager w PromoNotes.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 7-8 września 2016 r. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku. Tegoroczna odsłona targów zajmie aż dwie hale warszawskiego centrum wystawienniczego. Dwukrotne zwiększenie powierzchni targów jest naturalną konsekwencją rozwoju imprezy, która w tym roku zanotowała dynamiczny wzrost.

www.promonotes.eu