Prosfera wśród wystawców targów reklamy

0
DSC_3501

Prosfera, marka spółki Allers Grupa debiutuje w tym roku na targach Festiwalmarketingu.pl.

Firma od ponad 13 lat zajmująca się produkcją smyczy reklamowych i dystrybucją gadżetów reklamowych, przedstawi swoje najnowsze możliwości w produkcji smyczy reklamowych niemalże każdego typu. Zdolności produkcyjne sięgają 10 tysięcy sztuk dziennie. Ponadto wprowadza nowatorski system zamawiania smyczy dla profesjonalistów Lanyard.pro, który zrewolucjonizuje dotychczasowe możliwości firmy.

Firma może pochwalić się ogromną rzeszą klientów, zarówno polskich, jak i zagranicznych, dzięki którym mogła tworzyć produkty wysokiej jakości dla największych światowych marek.

– Nasz debiut na targach będzie przebiegał w myśl naszego motta „Zachwyć naszych klientów”, nie tylko aktualnych, ale również tych, których do siebie przekonamy. Posiadamy szeroką gamę gadżetów dedykowanych, ludzie rozpoczynający z nami współpracę, zostają z nami na zawsze – mówi prezes firmy Henryk Surdej.

Prosfera zaprasza do odwiedzenia na targach swojego stoiska G13.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 7-8 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku. Tegoroczna odsłona targów zajmie aż dwie hale warszawskiego centrum wystawienniczego. Dwukrotne zwiększenie powierzchni targów jest naturalną konsekwencją rozwoju imprezy, która w tym roku zanotowała dynamiczny wzrost.

http://lanyard.pro/

http://www.prosfera.pl/