Nowy wystawca w Strefie EVENT MIX – Star Event

0

Do grona wystawców targów w Strefie EVENT MIX dołączyła firma Star Event – specjalizująca się w wypożyczaniu mebli eventowych.

Star Event zaskakuje coraz to nowymi pomysłami i rozwiązaniami na organizację eventów. Poczynając od mebli z palet, którymi firma wstrzeliła się w oczekiwania polskiej branży eventowej, przez meble ledowe, a kończąc na meblach bankietowych – Star Event staje się nowym wyznacznikiem trendów meblowych w Polsce.

Organizatorzy z niecierpliwością czekają na to jaką scenografię zaprezentuje firma debiutująca na nadchodzących targach.

– Jest to wydarzenie, na którym nie może nas zabraknąć. OOH magazine nigdy nie zawodzi w organizacji i dostarczaniu atrakcji – właśnie dlatego współpraca z nimi to przyjemność – podkreśla Mateusz Stawczyk ze Star Event.

Oferta Star Event wzbogaci wciąż rozrastający się sektor eventowy na targach reklamy. Firma zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska H18.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana II edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się 13 września br.

Film podsumowujący konferencję Event MIX 2016: ZOBACZ TUTAJ.

www.starevent.pl