Przewodnik po targach już na rynku!

0
Specjalne wydanie OOH magazine news!, przedtargowego przewodnika po wydarzeniach towarzyszących wrześniowym targom FestiwalMarketingu.pl, jest już dostępne.

Na biurkach agencji reklamowych pojawił się kolejny numer OOH news!, a w nim kompendium wiedzy o 11. edycji targów FestiwalMarketingu.pl, które odbędą się już 18 i 19 września w EXPO XXI WARSZAWA. Wystawcy zaprezentują tam szeroką ofertę produktową, sporo nowości i wiele świątecznych inspiracji. Po raz kolejny będzie to marketingowo-eventowy MIX: od top gadżetów reklamowych przez materiały POS po dostawców sektora event. Branża eventowa już po raz kolejny skupiona będzie w specjalnej Strefie targowej EVENT MIX.

Tegoroczne święto branży reklamowej standardowo odbędzie się w dwóch halach EXPO XXI Warszawa. W jednej FestiwalMarketingu.pl, w drugiej FestiwalDruku.pl, tam odwiedzający znajdą maszyny oraz media do druku, czyli wszystko, co dotyczy rynku poligraficznego. Nowość tej edycji to otwarta formuła konferencji EVENT MIX i MARKETING MIX. Zwiedzający będą mogli uczestniczyć w wydarzeniach, jedyne co trzeba będzie zrobić to dokonać bezpłatnej rejestracji na stronach: eventmix.com.pl i marketingmix.com.pl. Rejestracja ta rusza 20 maja, ilość miejsc jest ograniczona.

Ze względu na otwartą formułę, konferencje odbywać się będą na odsłuchach, aby nie zakłócać rozmów na stoiskach. Wśród tegorocznych prelegentów znajdą się takie gwiazdy jak: Agata Młynarska, Zbigniew Urbański czy, uwielbiany i znany w branży storytellingowiec, Paweł Tkaczyk. Do udziału w imprezie organizatorzy zapraszają przedstawicieli agencji reklamowych, domów mediowych, drukarń, dyrektorów i pracowników działów marketingu oraz przedstawicieli sektora EVENT & MICE.

– Jak co roku będzie kreatywnie i inspirująco. Imprezie towarzyszy szereg wydarzeń dodatkowych. Oprócz wspomnianych branżowych konferencji, odwiedzający mogą liczyć także na liczne warsztaty, szkolenia, pokazy i konkursy organizowane przez wystawców. Od ponad 10 lat wspieramy rynek reklamowy i pomagamy budować bezpośrednie relacje. To w dzisiejszym świecie jest niezmiernie ważne. Jesteśmy analogowi, pamiętajmy o tym, chcemy się widzieć i rozmawiać face to face – mówi Robert Załupski, dyrektor Festiwalu.

Tradycyjne zostaną przeprowadzone także konkursy: POS STARS – na najlepszy display reklamowy oraz SUPER GIFT, podczas którego o tytuł najciekawszych gadżetów będą rywalizować prezentowane na targach artykuły promocyjne. Zwiedzający będą mogli podziwiać zgłoszone realizacje w specjalnej strefie POS STARS i Super Gift.

Z kolei już po raz piąty, drugiego dnia targów przedstawiciele agencji reklamowych spotkają się podczas konferencji MARKETING MIX. Gościem głównym będzie Zbigniew Urbański, prezenter telewizyjny znany z programu „Pan gadżet”.

Pobierz OOH magazine news!: TUTAJ.

Bezpłatna rejestracja na targi startuje 20 maja. Szczegóły: ZOBACZ TUTAJ.

11. edycja FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. OOH magazine jest organizatorem imprezy.

Jak wyglądała impreza wystawiennicza rok temu? Warto przypomnieć sobie relację w filmowej pigułce: