Przyjdź na targi reklamy i spróbuj kawy od GOODO!

admin_cyber
02 lut 2024

GOODO to zawsze… more than good, czyli – więcej niż dobrze! To motto działalności firmy, która jest ekspertem od serwowania kawy na najwyższym poziomie.

GOODO powstała w 2018 roku, ale jej założyciele pracują w branży ekspresowo-kawowej od ponad 20 lat. Firma specjalizuje się w sprzedaży i dzierżawie profesjonalnych ekspresów do kawy oraz sprzedaży kawy wysokiej jakości z segmentu Speciality. Organizuje również szkolenia dla baristów oraz obsługuje różnego i rodzaju imprezy pod kątem serwowania „małej czarnej”.

– Ponad wszelką wątpliwość byliśmy pionierami tworzącymi rynek kawy segmentu HORECA w Polsce niemal od podstaw. Wdrażaliśmy między innymi największe, pierwsze w Polsce, programy sprzedaży kawy z ekspresów superautomatycznych m.in. na stacjach BP czy w restauracjach McDonald’s. Dodatkowo, wraz z innymi kolegami rozpoczęliśmy cykle szkoleń z zakresu profesjonalnego parzenia kawy oraz uczestniczymy, nieprzerwanie od ponad 10 lat, w imprezach typu Mistrzostwa Polski i Świata Baristów. Sędziowaliśmy min. finały Mistrzostw Świata Baristów w Tokio – wymienia Andrzej Zych, Managing Director GOODO.

Firma ma ogromne doświadczenie, jeśli chodzi o wydarzenia branżowe w sektorze MICE. Osoby tworzące GOODO, uczestniczyły praktycznie we wszystkich najważniejszych wydarzeniach na polskim rynku eventowym. Już pod szyldem firmy, brały udział m.in. w tegorocznych edycjach targów Sweet Expo oraz Eurogastro – największych imprezach branżowych w kraju.

Kawę przyrządzaną z pasją i wiedzą będą mogli spróbować odwiedzający targi reklamy.

– Jaką kawę będziemy serwować? Najlepszą! Przede wszystkim będą to trzy rodzaje arabiki, mieszanki ziaren z Gwatemali, Hondurasu, Kostaryki oraz Brazylii. Każda z nich zostanie wypalona ok. 2 – 3 tygodnie przed imprezą, aby były maksymalnie świeże i aromatyczne – zachęca Andrzej Zych.

GOODO zaprasza do bezpłatnej degustacji w recepcji targowej w Strefie Chill.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

Link do bezpłatnej rejestracji: KLIKNIJ.

Jak wyglądała impreza wystawiennicza rok temu? Warto przypomnieć sobie relację w filmowej pigułce: