PSI ponownie partnerem targów Festiwal Marketingu

0

Ponownie, PSI – największa platforma łącząca branże artykułów promocyjnych w Europie, dołączyła do partnerów Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań.

Targi PSI w Düsseldorfie są największym miejscem spotkań branży artykułów promocyjnych w Europie. Około 16000 agencji i dystrybutorów z ponad 80 krajów spotyka się co roku z około 1000 producentów i importerów z ponad 35 krajów. Mające swoją odsłonę w styczniu targi, to najbardziej kompleksowa platforma obejmująca najświeższe trendy branżowe, premiery produktowe, konferencje i warsztaty edukacyjne.

 

W 2016 roku, ten wiodący europejski organizator targów branży produktów promocyjnych położy silny nacisk na kwestie zrównoważonego rozwoju i transferu wiedzy. Kluczowym tematem będą także tkaniny. Od 13 do 15 stycznia 2016 r. w Düsseldorfie spotkają się dystrybutorzy i producenci artykułów promocyjnych,specjaliści od marketingu, agencje, usługodawcy i specjalistów z branży tekstylnej.

 

W tym momencie, prawie 70 procent powierzchni wystawienniczej jest już zarezerwowana, a ponad połowa wystawców to firmy zagraniczne. Wśród tych, którzy już zarezerwowali miejsca m. in.Lensen Toppoint, Mid Ocean Brands, Lediberg, Victorinox, Brunnen, koziol i Troika.

 

Sprzedaż biletów rozpoczęła się 1 czerwca w 2015 roku. Kup bilet TUTAJ.

 

www.psi-messe.com

www.psi-network.org