Rabaty na nowości w API.PL

0

Z okazji Festiwalu Druku, którego firma API.PL była wystawcą, firma wprowadziła na swoje nowości w ofercie specjalną ofertę handlową.

Rabaty na nowe towary obowiązują od połowy września do końca października 2013.
• Papier fotograficzny legendarnej firmy Ilford, który dzięki nanoporowej innowacyjnej warstwie bardzo szybko wysycha, a wydruki mają niezwykle wyraźne krawędzie można kupić z 10-15% rabatem
• Wodoodporny papier plakatowy szwajcarskiej firmy SIHL przeznaczony do produkcji bilboardów, citylightów. Jest doskonały do zastosowań zewnętrznych i niezwykle odporny na zarysowania. Teraz dostępny również z 10-15% rabatem.
• Nowością targową, która cieszy się ogromną popularnością wśród klientów są trymery firmy Keencut. Charakteryzują się one łatwością oraz wygodą pracy dzięki zastosowaniu dwukierunkowych głowic do cięcia. Teraz dostępne z 15% rabatem, a w komplecie z dowolnym ploterem drukującym z rabatem 25%
• Laminatory EcoRoll i EcoLiquid są pewnym i wyjątkowo ekonomicznym rozwiązaniem dla producentów grafik samochodowych i innych aplikacji wystawianych na działanie czynników atmosferycznych. Teraz dostępne z 20% rabatem. W komplecie z dowolnym ploterem rabat wzrasta do 30%.
• Największym zainteresowaniem zwiedzających podczas Festiwalu Druku cieszył się zestaw do druku ekosolwentowego składający się z: plotera Leopard 3,2m z głowicami Konica Minolta 1024 14 pl, ekosolwentowego atramentu Jetbest Eco Konica oraz programu RIP Photoprint. Jest to wyjątkowa oferta, dzięki której użytkownicy maszyn o szerokości 3,2 m mogą pracować w nieszkodliwym środowisku i do końca października zaoszczędzić nawet 8160 zł.
Szczegółowe informacje są dostępne w dziale handlowym API.PL