Raport Dostawców Mediów i Maszyn – nowy numer już na rynku

0

Kolejny w tym roku Raport Dostawców Mediów i Maszyn to ponad stustronicowe, szerokie kompendium mediów, maszyn i oprogramowania, jak również map dostawców mediów i maszyn dla szeroko rozumianej branży poligraficznej i reklamowej. Po raz pierwszy magazyn tak mocno skupia się również na branży opakowań i etykiet.

Tematem przewodnim numeru są media i maszyny wykorzystywane do produkcji opakowań i etykiet, którym poświęcono obszerne zestawienia.  Dużo miejsca poświęcono również tematyce oklejania pojazdów, w raporcie znaleźć można bogate zestawienie folii do oklejania, a także materiał podsumowujący aktualne trendy i przyszłe prognozy w car wrappingu.

Zyskujący coraz większą popularność, druk niskonakładowy to temat kolejnego artykułu, w którym zapoznać się można z najnowszymi technologiami i maszynami do druku przy małych nakładach. Uszlachetnianie druku  to następny istotny wątek numeru, o którym można poczytać w tym wydaniu.

W numerze także krótka prezentacja nowości z Packaging Innovations i garść newsów z branży opakowań, druku wielkoformatowego i maszyn. Raport będzie dystrybuowany m. in. podczas kwietniowych targów Packaging Innovations, których OOH magazine jest partnerem.