Reklama w postaci hologramu 3D od F1 IT TECHNOLOGY na targach reklamy

0

Innowacyjne rozwiązania reklamowe przedstawi nowy wystawca FestiwalMarketingu.pl. Firma F1 IT Technology to prawdziwa formuła w zakresie marketingu i promocji wizualnej dzięki innowacyjnemu produktowi – reklamie w formie hologramu 3D.

 

Na wrześniowych targach  F1 IT Technology zaprezentuje jedyną w swoim rodzaju reklamę wykorzystującą efekt hologramu 3D. Zobaczyć będzie można m.in. nowoczesne urządzenie sprzętowe generujące oszałamiające wizualizacje 3D, postrzegane przez widzów jako hologramy o wysokiej rozdzielczości, dosłownie „pływające w powietrzu”.

W ofercie wystawcy znajduje się m.in. platforma zarządzająca kampaniami marketingowymi oraz urządzeniami do wizualizacji, co pozwala na tworzenie kompleksowych rozwiązań dla firm, które pragną wyróżnić się i przyciągnąć klientów.

– Promujemy produkty zastępujące tradycyjną reklamę pod postacią płaskich wyświetlaczy czy billboardów przez hologramy 3D. Podczas targów przedstawione będą wysokiej jakości animacje, które nie pozwolą przejść nikomu obojętnie! Fakt, że postanowiliśmy przedstawić naszą ofertę podczas FestiwalMarketingu.pl wynika przede wszystkim z chęci wprowadzenia innowacji na rynku reklamy w Polsce dzięki hologramom 3D – wyjaśnia Mariusz Lewandowicz, Head of Innovation Center F1 IT Technology.

Firma zachęca do odwiedzenia stoiska E4, wszystkich którzy chcą przyciągnąć swoich potencjalnych klientów w innowacyjny sposób!

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów: