Rękodzieło Małej Pracowni na targach reklamy

0

Oryginalne, ręcznie wykonywane upominki reklamowe Małej Pracowni po raz pierwszy będzie można zobaczyć na FestiwalMarketingu.pl

Mała Pracownia to miejsce, w którym od 1996 roku powstają wyjątkowe artykuły promocyjne. Tutaj ręczniki, koszulki i kocyki nabierają nowych, niepowtarzalnych kształtów. Stąd wyruszają w świat, aby cieszyć i zaskakiwać ludzi.

Praktyczne upominki z Małej Pracowni stanowią nowość i ciekawą alternatywę dla standardowych gadżetów reklamowych. Firma oprócz szerokiej gamy dostępnych wzorów, oferuje także możliwość zaprojektowania nowego, ekskluzywnego produktu.

Ręcznie formowane oraz oryginalnie pakowane ręczniki, koszulki i kocyki zostaną zaprezentowane przez Małą Pracownię na wrześniowych targach reklamy.
– Festiwal jest dla nas okazją na pokazanie naszych nietypowych produktów szerszej publiczności, a także szansą na zdobycie nowych kontaktów, które zaowocują realizacją ciekawych projektów – podkreśla Daniel Jobczyk, właściciel firmy Mała Pracownia.

Mała Pracownia zaprasza do odwiedzenia na targach swojego stoiska J15.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

www.malapracownia.pl