Relaks i pielęgnacja od Yasumi na targach reklamy

admin_cyber
02 lut 2024

Yasumi, polska firma z piętnastoletnim doświadczeniem, specjalizująca się w kosmetyce estetycznej i wellness pojawi się podczas wrześniowych targów FestiwalMarketingu.pl na stoisku A12.

Powstały w 2003 w Kaliszu pierwszy gabinet, przekształcił się z biegiem czasu w największą w Polsce – liczącą 100 Instytutów Zdrowia i Urody Yasumi – sieć franczyzową. Rosnąca potrzeba relaksu to nie tylko masaże SPA, zabiegi medestetic i inspirowane Japonią rytuały piękna (Yasumi po japońsku oznacza odpoczynek). Potrzeba odpoczynku to również świetna inspiracja na prezent.

– Wszystko zaczęło się od potrzeby odpoczynku i stąd właśnie pomysł na centralną sprzedaż bonów podarunkowych na zabiegi w gabinetach Yasumi. Pięknie zapakowane, gotowe do wręczenia. Do wykorzystania na dowolne zabiegi w 100 gabinetach Yasumi w całej Polsce. Bony sprzedawane indywidualnie klientom detalicznym oraz w rabatowych ofertach b2b cieszą się rosnącą popularnością. To kapitalny pomysł na prezenty dla partnerów biznesowych, nagrody dla pracowników, czy jako nagrody w konkursach – mówi Michalina Dyczkowska, PR & Media, Creative Manager w Yasumi.

Z oferty bonów podarunkowych w systemie b2b skorzystały między innymi takie marki jak: Kaufland, wakacje.pl, Kotanyi.

– Jako prezenty oferujemy również dedykowane zestawy profesjonalnych kosmetyków marki Yasumi – damskich, męskich bądź zestawy łączone. Swoim klientom zestawami kosmetyków marki Yasumi podziękowali między innymi dealerzy marki Mercedes. Na udział w targach zdecydowaliśmy się zachęceni opiniami innych wystawców. Naszą ofertę kierujemy głównie do agencji marketingowych i dużych firm, ale na nasze stoisko zapraszamy wszystkich zainteresowanych obdarowaniem kogoś bliskiego chwilą dla siebie. Już 12 i 13 września będzie można się z nami spotkać podczas FestiwalMarketingu.pl w EXPO XXI Warszawa. Zapraszamy na stoisko A12 – mówi Zofia Bydałek, założycielka i v-ce CEO Yasumi Polska.

Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie: edyta.gabrys@yasumi.pl, tel. 500 869 766

WWWBONY

Bezpłatna rejestracja na FestiwalMarketingu.pl TUTAJ.