ROAD SHOW w Gdańsku i w Katowicach

0
W tym tygodniu dostawcy gadżetów promocyjnych zaprezentują nowości na sezon świąteczny. To kolejna edycja PROMO SHOW – road show dla firm z branży reklamowej.

PROMO SHOW to cykl eventów, który został przygotowany specjalnie dla firm z rynku reklamy. To nie tylko doskonała okazja, by zapoznać się z aktualną ofertą producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych, ale także doskonała możliwość uczestnictwa w prestiżowych szkoleniach sprzedażowych.

– Bezpośrednie spotkania z pracownikami agencji reklamowych są najlepszą okazją do podtrzymania kontaktów, budowania relacji, ale i pozyskanie nowych klientów. Kameralna atmosfera i możliwość spotkań w poszczególnych miastach jest doceniana przez przedstawicieli agencji. To także doskonała okazja do zapoznania się na żywo z najnowszą ofertą dostawców. Podczas tegorocznej edycji dostawcy zaprosili swoich klientów nad morze i na Śląsk – mówi Monika Opałka, dyrektor sprzedaży OOH magazine.

PROMO SHOW odbędzie się 18 września 2018 r. w Gdańsku i 20 września 2018 r. w Katowicach. Swój udział potwierdzili także dotychczasowi wystawcy – aktualną listę wystawców z Gdańska można zobaczyć TUTAJ, a z Katowic TUTAJ

Organizatorem wydarzenia jest OOH magazine.