Różnorodna oferta Qmate na Festiwalu Marketing

0

Magnesy lodówkowe – Etykiety samoprzylepne – Chusteczki nawilżane – Taśmy samoprzylepne

Firma Qmate rozpoczęła działalność 1 maja 2012 roku w rezultacie wieloletnich obserwacji rynku gadżetów pamiątkowych, skupionej głównie w obszarze jaki zajmują magnesy na lodówkę. Qmate jest odpowiedzią na wewnętrzną potrzebę realizacji pragnień i marzeń w tym zakresie. Nieposkromiona pasja i zajawka magnesami musiała przerodzić się w konsekwencji w działalność komercyjną, aby zaspokoić potrzeby zarówno wymagających klientów jak i samego twórcy. Jedynie połączenie prawdziwej pasji i wieloletniego doświadczenia może być gwarancją zaspokojenia naszych potrzeb na najwyższym poziomie.
W związku z tym, że firma legitymuje się przeszło 20 letnim doświadczeniem w branży poligraficznej oraz współpracuje z wiodącym producentem etykiet i opakowań na roli, Qmate ma możliwość rozszerzenia  swojej oferty również o wysokiej jakości etykiety samoprzylepne, laminaty saszetkowe, taśmy samoprzylepne czy jednorazowe chusteczki nawilżane.
Qmate oferuje kompleksowe rozwiązania od przygotowania projektu graficznego, dobrania właściwego rozwiązania i technologii poprzez druk w najwyższej jakości, uszlachetnienia, konfekcjonowanie oraz dostawę pod wskazany adres i w ustalonym terminie.
Wszystko pod jednym telefonem i adresem.