Różnorodna oferta TRYUMF na Festiwalu Marketingu

0

Firma Tryumf produkuje dla tych, którym się powiodło, którzy czegoś dokonali, dla mistrzów i jubilatów.

Imieniny, rocznica, święto, jakaś uroczystość w rodzinie lub firmie? Tryumf zrobi dla Ciebie specjalnie na każdą okazję coś wyjątkowego i unikatowego. Coś, co przetrwa i wprawi w zachwyt i wzruszenie… Bo każdy klient jest  najważniejszy.

 

Tryumf jest producentem zarówno trofeów sportowych, jak i nagród biznesowych oraz upominków okolicznościowych. W swojej ofercie posiada bardzo szeroką gamę szkieł i kryształów, dyplomów drewnianych, figurek odlewanych oraz plastikowych.

 

Firmę wyróżnia własne oryginalne wzornictwo, przez co plasuje się wśród kilku wiodących firm w Europie.

 

Logo firmy odzwierciedla Jej wartości, symbolizuje nowoczesne spojrzenie oraz codzienną dbałość o satysfakcję swoich Klientów poprzez dążenie do stałego rozwoju usług i samych siebie tak, aby móc być dla klientów solidnym partnerem w biznesie.

 

Wyprzedzanie konkurencji to główne zadanie. Najnowocześniejsze maszyny, najlepsze technologie, najwyższej jakości sprzęt i materiały to codzienność. Dla Tryumfu nie ma praktycznie rzeczy niemożliwych. Klient jest zawsze zadowolony i otrzymuje to, na co liczył.

 

Firma działa z pasją już ponad 20 lat – w lipcu 2011 roku świętowała okrągły jubileusz XX – lecia istnienia firmy. Od kilku lat stale powiększa swój park maszynowy – zaczynając od jednego lasera, dziś dysponuje nowoczesnymi laserami do grawerowania w metalu oraz grawerowania 3D w środku bryły. Tryumf posiada nowoczesne drukarki LuxorJet, które poszerzyły asortyment firmy o wysokiej jakości trwałe nadruki kolorowe na różnych materiałach odwzorowujące idealnie kolory. Tylko tu można uzyskać doskonałe i niepowtarzalne efekty łącząc wszelkie techniki grawerskie wraz z pełnokolorowym nadrukiem LuxorJet, umieszczonym na autorskich produktach.

 

Z roku na rok firma poszerza park maszynowy, uruchamia inwestycje pozwalające na wdrożenie kolejnych innowacyjnych procesów i maszyn celem podniesienia jakości  usług, zwiększenia przepustowości składanych zamówień w  firmie.

 

I tak jest ciągle i niezmiennie. Zawsze pierwsi, zawsze najlepsi, zawsze o krok przed innymi. Sukces bowiem wpisany jest w słowo „TRYUMF”.

 

www.tryumf.com.pl