Rozsmakuj się w jakości z VERUS na Festiwalu Marketingu

0

Firma stawia na jakość i dobre rzemiosło. Etui, teczki, torby bez względu na to, czy wykonano je z naturalnej skóry, czy z innych materiałów (w ofercie także bagaże z poliwęglanu, polipropylenu, poliestru i nylonu) są trwałe, funkcjonalne i eleganckie.

Do wystawców podczas Festiwalu dołączyła firma VERUS. Produkty tej marki  są przeznaczone dla ludzi z klasą, biznesmenów, urzędników, polityków, nauczycieli wyższych uczelni, dlatego muszą być wykonane starannie, z dbałością o każdy detal, z dobrych materiałów. VERUS kontynuuje tradycję jakości, prestiżu i klasy jej poprzedniczki firmy VIP COLLECTION.
Dumą marki jest galanteria skórzana – „Premium +”. Do jej produkcji używane są wysokiej jakości najlepsze włoskie skóry z TOSCANII. Są one garbowane metodami naturalnymi z dodatkiem komponentów kwiatowych. Nowoczesny, ciekawy design i tradycyjna obróbka naturalnej skóry sprawiają, że wszystkie modele portfeli, etui, aktówek i teczek (także saszetek, kosmetyczek i toreb), zarówno dla pań jak i panów, są niepowtarzalne i urzekają oryginalnością. Są utrzymane w ładnej, eleganckiej kolorystyce. Ich ozdobą są wysmakowane detale: suwaki, okucia, zatrzaski.
Jeśli chodzi o etui i portfele ze skóry VERUS oferuje pięć designerskich kolekcji inspirowanych najpiękniejszymi miastami świata: Monaco, Paris, London, Milano i Tokyo. Natomiast bagaż z poliwęglanu to kolekcje, które zainspirowały podróże, są to Mauritius, Seszele  i Bora Bora. Teczki biznesowe otrzymały dwie odmienne odsłony: dla pań i dla panów.
– Produkty VERUS sprawdzają się w czasie służbowych spotkań, konferencji i podróży oraz w czasie wypoczynku. Bo zawsze warto mieć je przy sobie – podkreśla Tatiana Duraj-Fert, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu.