Ruszyła rejestracja na FestiwalMarketingu.pl

0

Ruszyła bezpłatna rejestracja dla zwiedzających na 13. edycję targów FestiwalMarketingu.pl, które odbędą się 15-16 września br. w EXPO XXI Warszawa.

Festiwal Marketingu

Podczas wydarzenia zaprezentują się przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy – dostawcy artykułów promocyjnych, przedstawiciele poligrafii reklamowej, producenci POS.

Przestrzeń wystawiennicza zostanie podzielona na dwa sektory branżowe: reklama & marketing oraz dostawcy mediów i maszyn (zobacz więcej na FestiwalDruku.pl).

Jak co roku podczas targów odbędzie się konkurs Super Gift 2021, podczas którego zaprezentowane zostaną najciekawsze gadżety reklamowe. W trakcie wydarzenia odwiedzający będą mogli zagłosować na gadżet, który otrzyma Nagrodę Publiczności.

Podczas targów nie zabraknie również konkursu POS STARS. W specjalnie zaaranżowanej strefie zwiedzający będą mogli zagłosować na najlepszy display reklamowy.

– Grono wystawców wrześniowych targów jest imponujące! 170 firm potwierdziło swój udział w wydarzeniu. Teraz czas na odwiedzających – z niecierpliwością czekamy na Państwa, aby razem dokonać reSTARTu branży – mówi Robert Załupski, dyrektor generalny OOH magazine, organizatora targów FestiwalMarketingu.pl.

Lista wystawców dostępna jest TUTAJ.

Wstęp na targi skierowany jest wyłącznie do profesjonalistów i przedstawicieli branży. Bezpłatnej rejestracji na targi można dokonać TUTAJ.

TERMIN I MIEJSCE
15-16 września 2021 r.
EXPO XXI Warszawa, Więcej informacji w: Lokalizacja i dojazd.

GODZINY OTWARCIA
10:00 – 17:00