Ruszyła rejestracja na targi

0

Wystartowała właśnie bezpłatna rejestracja dla zwiedzających na 15. edycję targów Festiwal Marketingu, które odbędą się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa.

Podczas wydarzenia zaprezentują się przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy – dostawcy artykułów promocyjnych, przedstawiciele poligrafii reklamowej, producenci POS.

– Tegoroczny Festiwal Marketingu to wyjątkowa, jubileuszowa edycja. Świętujemy podwójny jubileusz: 15-lecia targów i 20-lecia OOH magazine. W tym roku na jednej hali w efekcie synergii łączymy całą branżę reklamową – mówi Robert Załupski, Dyrektor Generalny w OOH magazine, organizator targów.

Wydarzenie na stałe wpisało się już do wrześniowego kalendarza marketerów. – Wstęp na targi jak co roku przeznaczony jest tylko dla profesjonalistów z branży. Zarówno dla nas, jak i naszych Klientów najważniejsza jest jakość kontaktów a nie ich ilość, dlatego kładziemy bardzo duży nacisk na selekcję zwiedzających, weryfikujemy każdą rejestrację i zastrzegamy sobie prawo do odmowy wstępu na teren targów osobom niezwiązanym z branżą reklamową – mówi Monika Opałka, Dyrektor Sprzedaży w OOH magazine.

Tradycyjnie już  podczas targów zostaną przeprowadzone konkursy:

SUPER GIFT konkurs branżowy, wyróżnia artykuły promocyjne prezentowane podczas targów, które odznaczają się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. Głosować można w 6 kategoriach / przedziałach cenowych, ostatnia z nich to Super Business Gift – najlepszy artykuł promocyjny dla menadżera. Głosowanie odbywa się podczas targów.

Złoty Medal Festiwalu – konkurs, do którego wystawcy targów reklamy i poligrafii mogą zgłaszać innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowania, jakie będą prezentować podczas wydarzenia.

– Konkursy branżowe odbywające się w ramach targów Festiwal Marketingu to doskonała okazja by dodatkowo wypromować swoje produkty i usługi. SUPER GIFT na najlepsze gadżety reklamowe cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Podczas ostatniej edycji na najlepsze artykuły promocyjne zagłosowało 376 gości. Co roku też profesjonalne Jury złożone z przedstawicieli branży wybiera najlepsze produkty, maszyny i oprogramowania zgłaszane w ramach konkursu Złoty Medal – mówi Katarzyna Lipska-Konieczko, opiekun konkursów z ramienia organizatora OOH magazine.

POS STARS – konkurs  na najlepszy display reklamowy. Prace można zgłaszać do 15 lipca TUTAJ w 18 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Finanse, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS EVENT, KIDS, Rozrywka, Bezpieczeństwo, PETS POS. –  Zgłoszone prace będzie można zobaczyć na żywo podczas targów. JURY wyłoni zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Zwiedzający także będą mogli zagłosować i wybrać POS, który przypadnie im do gustu, a ten który otrzyma największą liczbą głosów zdobędzie NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI. W tym roku z okazji Jubileuszowej edycji przygotowaliśmy również specjalną edycję statuetki – mówi Magdalena Wilczak, opiekun konkursu z ramienia organizatora OOH magazine.

POS STARS

Festiwal Marketingu to wydarzenie o charakterze międzynarodowym. Zagraniczni goście przyjeżdżają na targi z: Czech, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Słowacji, Hiszpanii, Finlandii, Niemiec i wielu innych krajów. Targi w ubiegłym roku zgromadziły blisko 4100 zwiedzających i 232 wystawców.

Lista wystawców 2023 dostępna jest TUTAJ.

Wstęp na targi skierowany jest wyłącznie do profesjonalistów i przedstawicieli branży. Bezpłatnej rejestracji na targi można dokonać TUTAJ.

TERMIN I MIEJSCE
13-14 września 2023 r.
EXPO XXI Warszawa, Więcej informacji w: Lokalizacja i dojazd.

GODZINY OTWARCIA
środa i czwartek: 10:00 – 17:00