Ruszyła rejestracja na PROMO SHOW!

0

PROMO SHOW odbędzie się 13 września w Gdańsku, 14 września w Poznaniu i 15 września w Katowicach. To regionalne spotkania dla branży artykułów promocyjnych, podczas których czołowi dostawcy prezentują nowości na najbliższe miesiące i sezon świąteczny. Wydarzenie jest kontynuacją warszawskich targów – FestiwalMarketingu.pl. Właśnie ruszyła bezpłatna rejestracja na ten event.

– Trzecia edycja PROMO SHOW to absolutnie rekordowa odsłona. Zarówno w kontekście znaczącego rozwoju imprezy – zanotowaliśmy 30% wzrost liczby wystawców w stosunku do ubiegłego roku, jak i postawienia na biznesowe, strategiczne lokalizacje, które zagwarantują wystawcom maksimum komfortu. W Gdańsku spotkanie będzie miało miejsce w AMBER EXPO, a w Poznaniu na INEA STADION. Szczególnie ostania lokalizacja zasługuje na uwagę. W tym roku w stolicy śląska dostawcy i agencje spotkają się w podziemiach Muzeum Śląskiego w Katowicach – wyjaśnia Monika Opałka, dyrektor sprzedaży OOH magazine. – Cieszy nas nie tylko lojalność stałych klientów, ale duża grupa firm debiutujących na tych wydarzeniu. Nasz event jest już o 60% większy niż konkurencyjne imprezy branżowe  –  dodaje Monika Opałka.

Udział w wydarzeniu potwierdzili już kluczowi dostawcy branży upominków reklamowych, w Gdańsku pojawi się 45 wystawców, w Poznaniu 38, a w Katowicach swoją ofertę zaprezentują aż 54 firmy. Mając na uwadze komfort uczestników, we wszystkich miastach organizator zapewnia bezpłatny parking.

Bezpłatna rejestracja TUTAJ.

Lista wystawców Gdańsk KLIKNIJ

Lista wystawców Poznań KLIKNIJ

Lista wystawców Katowice KLIKNIJ

Organizatorem wydarzenia jest OOH magazine. Partnerem strategicznym jest giftsonline.pl – największa wyszukiwarka gadżetów online.

www.promoshow.pl