Ruszyły zgłoszenia do 11. edycji konkursu POS STARS

admin_cyber
02 lut 2024
Już po raz jedenasty JURY wybierze zwycięskie POS-y spośród zgłoszonych prac w konkursie na najlepszy display reklamowy.

Głosowanie odbywa się podczas targów FestiwalMarketingu.pl w warszawskim EXPO XXI z udziałem profesjonalnego JURY, które wybiera najlepsze POS-y w 16 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Finanse, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS EVENT, Kids i Rozrywka.

Praca najwyżej oceniona przez JURORÓW otrzymuje dodatkowo nagrodę GRAND PRIX, a osoby odwiedzające targi mogą także głosować na POS, który według nich jest najlepszy. Głosować można tylko raz, do karty konkursowej przypięta jest wizytówka w celu wyeliminowania kilkukrotnego oddania głosu. POS, który zbierze najwięcej punktów – wygrywa dodatkowo NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI.

Każdy zgłoszony POS można będzie zobaczyć na żywo w STREFIE POS STARS 18 i 19 września w EXPO XXI Warszawa podczas targów reklamy FestiwalMarketingu.pl.

– Zapraszam wszystkie firmy zajmujące się produkcją i projektowaniem materiałów POS do kontaktu i przesyłania zgłoszeń. Poprzednie edycje pokazały, że sektor POS ma się dobrze, projekty z roku na rok są coraz bardziej innowacyjne. Bez wątpienia, trudno sobie wyobrazić powierzchnie sprzedażowe bez materiałów wsparcia. Pokażcie branży i odwiedzającym swoje realizacje. – mówi opiekun konkursu, Magdalena Wilczak z OOH magazine.

Aby zgłosić POS należy wypełnić FORMULARZ.

Kontakt w sprawie zgłoszeń: magdalena@oohmagazine.pl.

Regulamin konkursu jest dostępny TUTAJ.

Wyłonienie zwycięskich POS-ów odbywa się drugiego dnia targów (19 września) podczas konferencji MARKETING MIX.

Poprzednia edycja targów FestiwalMarketingu.pl 2018 w filmowej pigułce:

Laureaci konkursu POS STARS 2018 TUTAJ.